کودکی اوشین به جشنواره کودک و نوجوان می‌آید

گردآوری توسط گروه فرهنگ و هنر ممتازنیوز

فیلم سینمایی اوشین (Oshin) ساخته شین توگاشی و محصول سال ۲۰۲۱ ژاپن که روایتی دوباره سازی شده از کودکی و نوجوانی اوشین است، در بخش مسابقه بین‌الملل بیست و هفتمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان شرکت می‌کند.

به گزارش هنرآنلاین، فیلم سینمایی اوشین (Oshin) محصول سال ۲۰۲۱ ژاپن ساخته شین توگاشی در بیست و هفتمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان شرکت می‌کند.

فیلمنامه این فیلم ۱۰۵ دقیقه‌ای را کوتا یامادا بر اساس قصه ارژینال سوگاکو یاشیدا نوشته و در آن کودکی اوشین بر اساس شخصیت مشهور این سریال – که در ایران با نام “سال‌های دور از خانه” روی آنتن رفت دوباره سازی شده است.
نسخه تلویزیونی اوشین از آوریل سال ۱۹۸۳ تا مارس سال ۱۹۸۴ در ژاپن روی آنتن رفت.

این هشتمین فیلم بلند سینمایی شین توگاشی کارگردان ۵۳ ساله ژاپنی است و در آن، کوکانه هامادا نقش اوشین ۸ ساله را ایفا می‌کند که از بین کودکان بسیاری انتخاب شده است. مانامی ایگاشیرا نیز در این نسخه نقش اوشین نوجوان را بازی می‌کند و آیا یوتو در این فیلم ایفاگر نقش مادر اوشین است.

بیست و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با گرامیداشت نام پیامبر اکرم (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا از پانزدهم تا نوزدهم مهرماه در اصفهان برگزار خواهد شد.
 

انتهای پیام/


آخرین خبرها
منبع:هنرآنلاین
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *