کوفی عنان وارد تهران شد

کوفی عنان دبیر کل سابق سازمان ملل و نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در امور سوریه که روز گذشته به این کشور سفر کرده بود ، عصر امروز یکشنبه وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد. وی علاوه بر علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه و سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی با برخی دیگر از مقامات جمهوری اسلامی ایران در رابطه با بحران سوریه رایزنی و تبادل نظر خواهد کرد.

نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در رابطه با بحران سوریه دقایقی پیش برای دیدار با مقامات جمهوری اسلامی ایران وارد تهران شد.

به گزارش مهر، کوفی عنان دبیر کل سابق سازمان ملل و نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در امور سوریه که روز گذشته به این کشور سفر کرده بود ، عصر امروز یکشنبه وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد.
 
 وی علاوه بر علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه و سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی با برخی دیگر از مقامات جمهوری اسلامی ایران در رابطه با بحران سوریه رایزنی و تبادل نظر خواهد کرد.

کوفی عنان ساعاتی پیش در مصاحبه مطبوعاتی در دمشق گفتگو با بشار اسد رئیس جمهور سوریه را سازنده و دوستانه توصیف کرده بود.

نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه پیش از این گفته بود که پس از برگزاری نشست ژنو، دمشق و تهران را در جریان جزئیات آن قرار خواهد داد.
 
نشست ژنو شنبه هفته گذشته با شرکت پنج کشور عضو دایمی شورای امنیت سازمان ملل متحد، ترکیه، عراق، قطر، کویت،  و دبیران کل اتحادیه عرب و سازمان ملل و رییس سیاست خارجی اتحادیه اروپا به منظور یافتن راه حل سیاسی برای بحران سوریه برگزار شد.
 


عصر ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ