کوچکترین زائر ایرانی در راه کربلا متولد شد +تصاویر

در میان زائرینی که به‌منظور شرکت در مراسم اربعین حسینی(ع) به صورت پیاده عازم کربلا شده بودند یک مادر ایرانی به نام ام‌البنین ۲۸ساله روز گذشته با احساس درد زایمان به بیمارستان الزهراء در مسیر کربلا منتقل شده نوزاد خود را به دنیا آورد  و در ایام اربعین امام حسین (ع)  به وی لقب کوچکترین زائر اربعین نیز داده شد.

تولد نوزاد در کربلا

بیمارستان صحرایی الزهراء(ع) که به‌منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائران، در مسیر کربلای مقدس برپا شده است، از به دنیا آمدن یک نوزاد ایرانی خبر داد.

غزوان ریاض مدیر بیمارستان گفت: یک زائر ایرانی به‌نام ام‌البنین حسن به‌محض پذیرش در این بیمارستان به بخش زایمان منتقل شد و در یک زایمان طبیعی نوزاد دختر خود را به دنیا آورده او را زهرا نامید.

تولد نوزاد در کربلا

به‌گفته او وضعیت این مادر و نوزدادش طبیعی و خوب بود و به‌دلیل اصرار فراوان ام‌البنین برای ملحق شدن به کاروان میلیونی زائران حسینی، امروز هر دو از بیمارستان مرخص و عازم کربلا شدند.

بیمارستان الزهراء، در مقابل شهر الحسن المجتبی در مسیر کربلا نجف برپا شده و با داشتن ۱۶ بخش، به زائرانی که عازم این شهر مقدس هستند، در زمینه تمام تخصص‌های پزشکی به زائران خدمات می‌دهد.

– .
Want something else to read? How about ‘Grievous Censorship’ By The Guardian: Israel, Gaza And The Termination Of Nafeez Ahmed’s Blog

ممتاز نیوز
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. زهرا گفت:

    سلام
    خوش به سعادت آن مادر وفرزند ان شاالله خود حضرت اباعبدالله همیشه حافظ ونگهدار این مادر و فرزند و پدر باشه
    وقتی اسم مادرشو خوندم گریم گرفت ام البنین یا حضرت عباس ادرکنی

  2. abbas گفت:

    زنده باد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *