کیانی:‌جایگاه تراکتورسازی را تثبیت می‌کنیم

۸فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مهدی کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، دربارهٔ کسب سه امتیاز در مقابل داماش گیلان اظهار کرد: بازی خوبی را انجام دادیم و توانستیم سه امتیاز شیرین این بازی را کسب کرده و عیدی خوبی را به هوادارانمان بدهیم. در این بازی موقعیت‌های بسیار خوبی داشتیم و از دو موقعیت‌مان به خوبی استفاده کرده و پیروز شدیم.

وی در مورد آمادگی این تیم برای بازی با الشباب عربستان گفت: تمرینات منظم و خوبی را برگزار خواهیم کرد تا با آمادگی کامل به مصاف این تیم برویم. می‌دانیم که الشباب تیمی قدرتمند است ولی ما نیز تراکتورسازی هستیم و سعی خواهیم کرد با پیروزی ارزشمند در این بازی جایگاه اولیه‌مان را تثبیت کنیم.

هافبک تراکتورسازان بیان کرد: ما در ادامه لیگ برتر نیز سعی می‌کنیم، بهترین نتایج را کسب کرده و اشتباه‌های قبل را نیز تکرار نکنیم و به هدف‌هایمان برسیم. به حمایت هواداران در بازی‌های پیش‌رو بیشتر از قبل نیاز داریم و باید هواداران حمایت‌های خودشان را ادامه بدهند تا ما نیز با کسب نتایج خوب در شان هواداران‌مان آنها را خوشحال کنیم.

بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز دربارهٔ تونی اولیویرا و عصبانیت‌های وی در کنار زمین هنگام بازی‌ها گفت:‌ اولویرا واقعا یکی از بهترین مربیان ایران است و با جان و دل برای موفقیت تیم تلاش می‌کند و تعصب ویژه‌ای برای تیم دارد. امیدوارم ما نیز بازی‌های خوبی را انجام دهیم تا جواب زحمات وی را بدهیم.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *