کپی‌برداری عادل از دنیزلی / یاران کروش ۴ – یاران فردوسی‌پور ۲

به گزارش خبرآنلاین؛ دیدار خیرخواهانه دو تیم رسانه ورزش و یاران کروش عصر امروز در ورزشگاه الغدیر و در دو نیمه ۴۰ دقیقه‌ای برگزار شد. این مسابقه با پیروزی ۴ بر ۲ یاران کروش به پایان رسید. علیرضا منصوریان در دقیقه ۵ گل اول این مسابقه را برای تیم یاران کروش زد. در دقیقه ۲۵ هم کریم باقری گل دوم این تیم را وارد دروازه رسانه ورزش کرد. امید نمازی در دقیقه ۴۲ موفق به باز کردن دروازه تیم رسانه ورزش شد و علیرضا منصوریان در دقیقه ۵۷ گل دوم خودش و گل چهارم تیم یاران کروش را به ثمر رساند. دو گل تیم رسانه ورزش را هم عادل فردوسی‌پور و مجید باباعلی در دقایق ۶۲ و ۶۸ زدند.

از نکات جالب این مسابقه ضربه سر افشین پیروانی در دقیقه ۲۰ بود که به تیر افقی دروازه رسانه ورزش خورد. یحیی گل محمدی هم در دقیقه ۶۳ یک گل برای تیم یاران کروش زد اما داور آن را قبول نکرد. اما قطعا مهم ترین اتفاق این مسابقه، چهار تایی شدن تیم فردوسی پور بود؛ درست مثل پرسپولیس که در یکی دو ماه اخیر بارها چهار تایی شده.

هدف از برگزاری این مسابقه، کمک به کودکان سرطانی و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم علی مودت و منوچهر واحدی پیشکسوتان ورزش و رسانه کشور بود. این بازی با حضور حدود ۲۰ کودک سرطانی برگزار شد که این کودکان پیش از بازی با چهره‌های مطرح داخل ورزشگاه مثل فردوسی‌پور و کروش و کریم باقری عکس یادگاری می‌گرفتند.

ترکیب تیم یاران کروش: منصور رشیدی (نیما نکیسا)، مصطفی قنبرپور (هنکه)، مارکار آقاجانیان، افشین پیروانی (سروش ابراهیمی)، محمد خرمگاه، علیرضا منصوریان، امید نمازی (مهرداد خانبان)، کریم باقری، یحیی گل محمدی، میک مک درموت (عزیز اسپندار) و محمد غفاری

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ