کیف پول گوگل با جی‌میل یکپارچه شد

۲۸اردیبهشت، همکاران سیستم- شرکت گوگل خدمات کیف پول خود را که به گوگل والِت مشهور است، با سرویس جی میل یکپارچه کرده است. یکپارچگی این دو محصول به کاربران اجازه می‌دهد پول خریدهایشان را از طریق حساب کاربری جی میل بپردازند.

یکپارچگی کیف پول گوگل با جی میل به کاربران اجازه می‌دهد پرداخت‌های خود را از طریق حساب کاربری جی میل خود انجام دهند.

کاربران می‌توانند پولی را که قرار است بابت خریدهایشان به فروشنده بپردازند ضمیمه جی میل خود کنند و آن را به آدرس ایمیل فروشنده ارسال کنند.

برای استفاده از این قابلیت نیازی نیست که فروشندگان حتماً کاربر خدمات ایمیلی گوگل باشند. آنها با استفاده از هر ایمیلی می‌توانند پول مشتریان خود را دریافت کنند. فقط کافی است مشتریانشان برای ارسال پول از جی میل استفاده کنند.

بر اساس این گزارش، شرکت گوگل آیکون تازهی با نام $ به محیط جی میل اضافه کرده است و کاربران از طریق آن می‌توانند مبلغ مورد نظر خود را برای فروشنده ارسال کنند. این خدمات برای کاربران کیف پول گوگل رایگان است.

البته این کاربران باید در بانکی حساب داشته باشند که از خدمات کیف پول گوگل پشتیبانی کنند. دارندگان سایر کارت‌های اعتباری نیز می‌توانند با استفاده از جی میل خود پول پرداخت کنند ولی به ازای هر تراکنش باید ۲٫۹ دلار کارمزد بپردازند.

شرکت گوگل اعلام کرده است فقط کاربران بالای ۱۸ سال می‌توانند از قابلیت پرداخت پول از طریق جی میل استفاده کنند.

IT Iran
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ