گاف بزرگ خبرگزاری رسمی مجلس

این در حالی است که مجلس شورای اسلامی ۲۹۰ نماینده دارد و در انتخابات مرحله اول مجلس در ۱۲ اسفند سال گذشته اسامی ۲۲۵ نماینده و در انتخابات مرحله دوم . . .

بولتن نیوز : در حالی که مجلس ۲۹۰ نماینده دارد و در حال حاضر ۲۸۸ نماینده آن برای مجلس نهم مشخص شدند، اما سایت رسمی مجلس در یک گاف و سوتی بزرگ خبر از اسامی ۲۲۸نماینده می دهد.

به گزارش خبرنگار بولتن نیوز بعدازظهر امروز سایت خانه ملت که پایگاه رسمی مجلس شورای اسلامی است در خبری با تیتر «اسامی ۲۲۸نماینده مجلس نهم به تفکیک حوزه انتخابیه» بر خروجی خود فرستاد.
در این خبر آمده است: «اسامی ۲۲۸ نماینده راه یافته به نهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شد و اسامی ۲۲۸ نماینده راه یافته به مجلس نهم به تفکیک استان و حوزه انتخابیهبه شرح زیر است».


این در حالی است که مجلس شورای اسلامی ۲۹۰ نماینده دارد و در انتخابات مرحله اول مجلس در ۱۲ اسفند سال گذشته اسامی ۲۲۵ نماینده و در انتخابات مرحله دوم در ۱۵ اردیبهشت امسال اسامی ۶۵ نماینده مشخص شد.

اگر چه شورای نگهبان آرای ۲ نماینده یعنی نمایندگان رامسر و دماوند را ابطال کرد اما در حال حاضر اسامی ۲۸۸ نماینده مجلس نهم مشخص هستند.

به نظر می رسد خبرگزاری خانه ملت خبر مذکور را به طور ناشیانه از خبرگزاری فارس آن هم با ۵ ساعت تاخیر کپی کرده است که در نوع خود برای خبرگزاری که از بودجه بیت المال ارتزاق می کند قابل توجه است .


بولتن نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ