گاف عجیب در پوستر هفته ناجا+ عکس

فارس: پوستر هفته نیروی انتظامی که چندی پیش توسط مرکز «ناجی هنر» طراحی شده است دارای اشتباه فاحشی است که سوال برانگیز است. 

این روزها مردم هنگامی که در شهر حرکت می‌کنند شاهد بنرها و پوسترهایی هستند که آذین بخش خیابان‌ها و اتوبان‌های شهر شده است. 

این بنرها و پوسترها برای هفته نیروی انتظامی طراحی شده است که دارای فعالیت‌های متعدد فرهنگی ـ هنری سریال‌ها، فیلم‌های سینمایی و … بود. 

این پوستر چندی پیش توسط مرکز «ناجی هنر» طراحی شده و این مرکز درباره آن نوشت: معاون تبلیغات موسسه [ناجی هنر] … گفت طرح این پوستر که سعی شده با پوستر اصلی هفته ناجا همخوانی داشته باشد اشاره‌ای است به اینکه هرکس می‌تواند به اندازه خود در شکل‌گیری یک پازل که نشان دهنده نظم و امنیت و آرامش در جامعه باشد نقش داشته باشد. 

اما این مرکز اشاره‌ای به ابرهایی که در این پوستر بر فراز چتر نیروی انتظامی قرار گرفته و در قلب آنها دو شعار «لا اله الا الله» و «محمد رسول الله» نقش بسته است توضیحی ارائه نکرده است. 

باید دید آیا طراحان گرافیست در «ناجی هنر» این اشتباه را با چطور توجیه می‌کنند؟ آیا چتر نیروی انتظامی مانع بارش رحمت الهی بر سر مردم ایران است؟!

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
 1. مهدی گفت:

  با سلام خدمت دوستان و تبریک هفته ناجا خدمت این برادران سبز پوش و سخت کوش

  چیزی که بنظر بنده میرسه با دقت بیشتر در این ابرهای مورد سوال،اینه که این ابرها ابر بارنده رحمت بنظر نمیرسن و ظاهرا نشون از وزش تند باد و طوفان دارن و هیچ بارشی در تصویر دیده نمیشه، ولی از طرف دیگه مجموعه زحمات و خدمات نیروی انتظامی از دیرباز با نماد و عنوان یک چتر امنیتی بر روی جامعه معرفی و تمثیل شده، و شاید هیچ ارتباطی بین ابرها و چتر نباشه.

  البته بنده برداشت شخصی خودم رو از موضوع ذکر کردم
  با تشکر

 2. مهدی گفت:

  با سلام خدمت دوستان و تبریک هفته ناجا خدمت این برادران سبز پوش و سخت کوش

  چیزی که بنظر بنده میرسه با دقت بیشتر در این ابرهای مورد سوال،اینه که این ابرها ابر بارنده رحمت بنظر نمیرسن و ظاهرا نشون از وزش تند و طوفان زا دارن و هیچ بارشی در تصویر دیده نمیشه، ولی از طرف دیگه مجموعه زحمات و خدمات نیروی انتظامی از دیرباز با نماد و عنوان یک چتر امنیتی بر روی جامعه معرفی و تمثیل شده، و شاید هیچ ارتباطی بین ابرها و چتر نباشه.

  البته بنده برداشت شخصی خودم رو از موضوع ذکر کردم
  با تشکر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ