گزارش رحمانی فضلی از تفریغ بودجه ۹۰ + سئوال مجلس از دو وزیر

۲۹م دیماه ،

رحمانی فضلی رئیس دیوان محاسبات کشور هفته آینده با حضور در مجلس گزارشی از تفریغ بودجه سال ۹۰ کل کشور به مجلس ارائه خواهد کرد.

بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی مجلس مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و ارائه گزارش رحمانی فضلی رئیس دیوان محاسبات کشور درمورد تفریغ بودجه سال ۹۰ کل کشور در دستور کار جلسات علنی این هفته مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

بررسی گزارش کمیسیون فرهنگی مبنی بر رد تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه هزینه کرد اعتبارات فرهنگی موضوع قانون بودجه سالهای ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ کل کشور، گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد صنایع خودرو سازی کشور و شرکتهای خودروساز گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد بانک تجارت و گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد برداشت از محل حساب هجده بانک دولتی و خصوصی و واریز به حساب خزانه، دیگر گزارش هایی است که در دستور کار جلسات علنی هفته آینده مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

همچنین دو وزیر کابینه در هفته پیش رو برای پاسخ به سوال سه نماینده مجلس در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی حاضر خواهند شد.

سوال موسی الرضا ثروتی نماینده و سید سعید طیب نمایندگان بجنورد و کرمانشاه از شیخ الاسلامی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین سوال حسین گروسی نماینده شهریار و شهر قدس از نجار وزیر کشور در دستور کار جلسات هفته آینده مجلس شورای اسلامی است.

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.