گشایش مرکز طلا و جواهرسازی کشور

۲ م دیماه ،

بینا- اولین مرکز جوار کارگاهی طلا و جواهرسازی کشور با رویکرد آموزش، تولید، بازاریابی و فروش در استان تهران گشایش یافت.
به گزارش بینا به نقل از  در مراسم افتتاح این مرکز تخصصی کوروش پرند-رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور- ضمن تشریح فعالیتها و عملکرد سازمان، گزارشی از برنامه‌های در دست انجام را ارائه کرد.
وی با تقدیر از دست‌اندرکاران افتتاح این مرکز تخصصی افزود: یکی از اهدافی کە سازمان در آینده دنبال خواهد کرد ارائه آموزشهای محصول محور است و معتقدیم کە آموزشها باید به سمت تولید، بازاریابی و فروش هدایت شود و مورد حمایت قرار بگیرد.
محمدرضا گل پرور مدیر مرکز آموزش تخصصی طلا و جواهرسازی‌ نیز در ادامه گزارشی از روند برنامه‌ریزی احداث مجموعه ارائه کرد.
وی گفت: برائ احداث، تجهیز و فراهم‌سازی زمینه به ثمر رسیدن این مجموعه بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شده و بیش از۸۰ نفر در این مرکز به آموزش همراه با تولید در بخشهای مختلف مشغول می باشند.
در مراسم افتتاح اولین مرکز آموزش جوار کارگاهی طلا و جواهرسازی کشور، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل آموزش آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران، مدیر کل آموزش در صنایع سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و روسای اتحادیه‌ها و تولیدکنندگان طلا و جواهر حضور داشتند.

RSS
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. reza gohary گفت:

    ba arze salam va tashakor az ejade chenin markazy,tamauol b sabte nam ra daram .dar zemn injaneb joz_e janbazane jange tahmily boodeaken va sakene kardj mibasham.khaheshmandam dar in mored rahnamaee befamaeed.ba sepase faravan.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *