گلایه دختر نادیا دلدار گلچین از برخی رفتارها

ما سال‌ها قبل برای فراهم کردن هزینه‌های عمل مادرم خانه‌اش را فروختیم و حالا با چنین روحیه‌ای چگونه می‌توانیم از مردم کمک بگیریم؟!

ممتازنیوز: خانواده نادیا دلدار گلچین با انتقاد از اعلام شماره حساب برای کمک به مادرش، از مردم خواستند‌ در این گلریزان شرکت نکنند.

 دختر این بازیگر سینما و تلویزیون گفت: متاسفانه بدون اینکه ما در جریان باشیم از طریق ارسال پیامک برای سینماگران و همچنین اعلام شماره حساب برای مادرم، گلریزان به راه انداختند که اصلا موافق چنین کاری نیستیم.

نادیا دلدار گلچین

 وی یادآور شد: ما سال‌ها قبل برای فراهم کردن هزینه‌های عمل مادرم خانه‌اش را فروختیم و حالا با چنین روحیه‌ای چگونه می‌توانیم از مردم کمک بگیریم؟! ای کاش قبل از به راه انداختن این آبروریزی برای بازیگری که یک عمر با آبرو زندگی کرده، حداقل با خانواده‌اش موضوع را مطرح می‌کردند.

 دختر نادیا دلدارگلچین با بیان اینکه مگر تا به حال کسی به ما کمک کرده که بخواهیم به دنبال کمک مردم باشیم خاطرنشان کرد: اگر هم صحبتی کردیم روی سخن ما با مسئولین بود و حساب آنان از مردم فرق می‌کرد.

 وی ادامه داد: آقای میرعلایی با من تماس گرفت و از این موضوع بسیار گلایه داشت و اعلام کردند: آقای حسینی و شمقدری کاملا پیگیر هزینه‌های درمان مادرم هستند.

نادیا دلدار گلچین هم اکنون در بخش کلیه‌ی بیمارستان «مدرس» بستری است.

 خبرگزاری ایسنا

طبقه بندی: اخبار مهم   |   تعداد بازدید: ۸۰ نفر   |   تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ مرداد
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , حال نادیا دلدار گلچین, دختر نادیا دلدار گلچین, نادیا دلدار گلچین, نادیا دلدار گلچین چطور است, وضعیت نادیا دلدار گلچین


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *