گلکسی‌اس۳ پرفروش‌ترین گوشی جهان شد+عکس

۲۱ آبان ،

برای اولین بار در طول سه ماهه سوم تابستان ۲۰۱۲، سامسونگ با گوشی Galaxy S۳ توانست از اپل با گوشی iPhone ۴S پیشی گرفته و عنوان پرفروش‌ترین گوشی دنیا را به خود اختصاص دهد. محققان می‌گویند: صفحه نمایش بزرگ، توزیع مناسب در کشورهای مختلف توسط اپراتورهای بزرگ دنیا سبب موفقیت این گوشی شده است.

به گزارش تفسیری خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران براساس گزارش تفسیری استراتژی آنالیستیکس، سامسونگ در طول سه ماهه تابستان توانست ۱۸ میلیون دستگاه گوشیGalaxy S۳ را به فروش برساند و به این ترتیب این گوشی ۱۱ درصد کل فروش گوشی‌های هوشمند در سراسر دنیا را به خود اختصاص داده و عنوان بهترین گوشی هوشمند را از آن خود کرده است. در حالی که میزان فروش گلکسی اس ۳ به ۱۸ میلیون دستگاه رسیده، اپل از گوشی آی‌فون۴ اس، ۱۶/۲ میلیون دستگاه به فروش رسانده و عنوان دوم را در میان بهترین گوشی‌های هوشمند از آن خود کرده است.

از سوی دیگر، اپل امیدوار است در طول سه ماه چهارم سال میزان فروش گوشی‌های آی‌فون ۵ به ۶ میلیون دستگاه برسد. گفته می‌شود گوشی Galaxy S۳ در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است.باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *