گل‌محمدی: تا آخرین قطره خون می‌جنگیم!

۱۹م اسفند ،

ایسنا: یحیی گل‌محمدی می‌گوید مجموعه پرسپولیس تا آخرین قطره خون‌شان برائ موفقیت این تیم تلاش خواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر راه آهن اظهار کرد: هرچه به پایان لیگ نزدیک‌تر می‌شویم حساسیت بازی‌ها بیشتر می‌شود و گرفتن سه امتیاز اهمیت بیشتری برائ تیم‌ها پیدا می‌کند. برائ فردا انگیزه بسیاری داریم که سه امتیاز را بگیریم و خودمان را به تیم‌های بالای جدول نزدیک کنیم. تمرین‌های خوبی هم در چند روز قبل انجام داد‌ه‌ایم هرچند که به خاطر بارندگی تمرین‌ها کمی تق و لق شده بود اما بازیکنان از نظر بدنی و روحی در شرایط خوبی می باشند.

وی در پاسخ به این سوال که چه عاملی سبب می‌شود پرسپولیس در هر بازی هجومی و با انگیزه کار کند، گفت: ما در نیم فصل اول امتیازات بسیاری را از دست دادیم. شاید اگر در نیم فصل اول هم مثل این روزها نتیجه می‌گرفتیم الان برائ قهرمانی می‌جنگیدیم اما به هر صورت این اتفاق نیفتاده است. تیمی که پشتوانه ۳۵ میلیون عاشق و هوادار را با خود دارد خود به خود انگیزه بسیاری هم برائ بازی‌هایش پیدا می‌کند. جبران ناکامی‌های پرسپولیس و شاد کردن دل هواداران بزرگ‌ترین انگیزه ما است و ما تا آخرین قطره خون برائ پرسپولیس می‌جنگیم.

گل‌محمدی دربارهٔ شناخت خود از تفکرات علی دایی گفت: راه آهن نسبت به تیم سال قبل خود تفاوت‌هایی داشته است اما تیم امسال‌شان بهتر است. در بعضی مسائل با تفکرات دایی آشنا هستم اما راه آهن بازیکنان دونده و جوانی دارد که بازی کردن مقابل این تیم‌ها سخت است. باید تمام توان‌مان را برائ کسب سه امتیاز این بازی به کار گیریم.

خبرنگاری از گل‌محمدی دربارهٔ این اظهار نظر او که گفته بود از مصاحبه بعضی بازیکنان ناراحت است گفت: دو، سه نفر از بازیکنان بعد از بازی با ذوب آهن مصاحبه کرده بودند که از حرف‌هایشان این طور برداشت می‌شد که نسبت به آینده لیگ بی‌تفاوت می باشند و این سبب ناراحتی من شد. با آن‌ها صحبت کردم و گفتم که حق نداریم نسبت به آینده لیگ بی‌تفاوت باشیم. باید برائ رسیدن به بالای جدول انگیزه داشته باشیم و تلاش بیشتری انجام دهیم. ما چه در لیگ برتر و چه در جام حذفی انگیزه بسیاری داریم و برائ ما فرقی نمی‌کند در کدام جام بازی می‌کنیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید شما بعد از نفت تهران بازی می‌کنید و می‌توانید با اطلاع از نتیجه این تیم به رتبه پنجم جدول فکر کنید گفت: نگاه ما به رتبه پنجم نیست. اگر در هفته‌های آینده اتفاقات برائ ما خوب باشد و برائ تیم‌های بالای جدول بد، می‌توانیم به رتبه چهارم هم برسیم و نگاه‌مان به رتبه‌های بالاتر از پنجم است.

وی دربارهٔ آخرین وضعیت علی کریمی هم گفت: او تا پایان امسال نمی‌تواند به میدان برود و دو بازی بعد را از دست داده است. طولانی شدن دوری او از تیم به خاطر مصدومیت قبلی‌اش است. او بسیار دوست داشت که به بازی‌های تیم برسد و به پرسپولیس کمک کند اما شاید زود آغاز کرد.

گل‌محمدی دربارهٔ مهدوی کیا هم گفت: او بعد از مصدومیت طولانی‌مدتی که داشت آرام آرام به فرم ایده‌آل برمی‌گردد و سعی می‌کنیم از او استفاده کنیم.

سرمربی پرسپولیس همچنین دربارهٔ تاکید مسئولان باشگاه راه آهن مبنی بر برگزاری دیدار فردای دو تیم در ورزشگاه اکباتان گفت: این مشکل تازهی نیست. چند سالی است که تیم‌هایی مثل پیکان، سایپا، راه آهن و پاس قدیم با مشکلاتی از این قبیل روبه‌رو می باشند. این یک موضوع کهنه است. اما اینکه بخواهیم بازی را در ورزشگاهی که چندان استانداردهای لازم را ندارد برگزار کنیم درست نیست. البته من به این تیم‌ها حق می‌دهم. اما این شرایط فوتبال ماست و باید به آن عادت کرده باشیم. با این وجود هر تصمیمی که سازمان لیگ بگیرد تبعیت می‌کنیم و اگر گفته می‌شد که باید در ورزشگاه اکباتان هم بازی کنید مشکلی نداشتیم.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ