گمراهی این دختر ۱۷ ساله پس ار تغییر جنسیت (+عکس)

ریا کوپر” سال گذشته با عنوان جوانترین فردی که در انگلستان تغییر جنسیت داده است به تیتر اول رسانه های این کشور تبدیل شد.به گزارش ممتازنیوز  او یک پسر ۱۷ ساله بود که علیرغم مخالفتهای خانواده اش خود را به یک دختر تبدیل کرد و به همین دلیل از سوی خانواده اش طرد شد. حالا بعد از گذشت یک سال این خانم ۱۸ ساله تصمیم دارد دوباره تغییر جنسیت داده و یک پسر باشد.

www.parsnaz.ir - گمراهی این دختر 17 ساله پس ار تغییر جنسیت (+عکس)
او عمل تغییر جنسیت کامل که قرار بود ژانویه سال جدید میلادی برگزار شود لغو کرده است و میگوید استفاده از هورمونهای زنانه که باعث تغییر اندام او شده است باعث ناراحتی اوست.او معتقد است تنها از نظر روانی یک دختر است  و دوست دارد از نظر جسمی یک مرد باشد.او که تا کنون دو بار دست به خودکشی زده است در مصاحبه اش گفته است :این هورمونها باعث برهم خوردن تعادل روانی من شده است گاهی شادم و گاهی واقعا ناراحتم . من فکر میکنم تنها عمل تغییر جنسیت دوباره به من کمک خواهد کرد.
www.parsnaz.ir - گمراهی این دختر 17 ساله پس ار تغییر جنسیت (+عکس)


به گفته وی او در آرزوی خوشبختی به عنوان یک زن از سن ۱۲ سالگی لباس دخترانه پوشید و در ۱۵ سالگی تصمیم گرفت تغییر جنسیت دهد اما حالا از تنهایی خسته شده است و میخواهد دوباره یک مرد باشد.وی اکنون بیکار است و در خانه یکی از دوستانش اقامت دارد اما قصد دارد بعد از عمل تغییر جنسیت به استخدام ارتش درآید.

 تغییر جنسیت این پدر به خاطره دختر ۱۶ ساله اش + عکس
 اقدام جالب یک سرباز آمریکایی برای سورپرایز کردن همسر خود
 پسر ۱۰ ساله ای که تا حالا ۴۰ عمل جراحی انجام داده است


پارس ناز بزرگترین مرجع سایت تفریحی و سرگرمی فارسی زبانان جهان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ