گوشت گوسفندی ۱۴۲ هزار تومانی در کشور توزیع شد

معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام از توزیع گوشت قرمز منجمد با قیمت مصوب و بدون محدودیت در کشور خبر داد.

گوشت گوسفندی ۱۴۲ هزار تومانی در کشور توزیع شد

به گزارش ممتاز نیوز، محمد جعفری معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام گفت: گوشت گوسفندی و گوساله منجمد با قیمت مصوب در حال توزیع است و بدون محدودیت وزنی و در حد نیاز و کشش بازار این اقدام ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه ذخایر راهبردی گوشت در وضعیت مناسبی قرار دارد، افزود: توزیع این محصولات با قیمت مصوب در کل کشور انجام می‌شود و محدودیتی برای توزیع در استان‌های مختلف و حجم تقاضا وجود ندارد.
معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام ادامه داد: ذخایر راهبردی که در بازار در حال توزیع است، این ذخایر از منابع داخلی و خارجی تأمین شده و در بازار توزیع می‌شود.
وی تصریح کرد: گوشت گوسفندی منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۱۴۲ هزار تومان و گوساله مخلوط با قیمت ۱۵۲ هزار تومان بدون محدودیت در کل کشور در حال توزیع است.جعفری افزود: قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله مخلوط ۱۴۵ هزار تومان است (قیمت سردست و ران کمی تفاوت دارد)، نرخ گوشت گوسفندی مخلوط ۱۳۵ هزار تومان است که در سردخانه‌های شرکت پشتیبانی امور دام به توزیع کنندگان تحویل داده می‌شود.
معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام گفت: توزیع کنندگان این محصولات می‌توانند حداکثر ۷ هزار تومان بابت سود خرده‌فروشی این محصولات اضافه کرده و به دست مردم برسانند.

انتهای پیام/

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.