گوشی جدید ZTE با سیستم عامل Firefox

گوشی جدید ZTE با سیستم عامل Firefox

در حال حاضر بیشتر علاقه مندان به دنیای فناوری اطلاعات زیادی درباره سیستم عامل موبایل شرکت موزیلا یعنی Firefox ندارند اما به تازگی شرکت ZTE برخی اخبار را در این پیرامون منتشر کرده است. به گزارش وال استریت ژورنال اولین گوشی مبتنی بر این سیستم عامل از سوی شرکت ZTE در ربع اول سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد. البته تاکنون تاریخ دقیق تری برای انتشار این محصول مشخص نشده است.

https://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2013/02/ewczlny726hya4qlwerz.png

چندی قبل شاهد این بودیم که دو شرکت موزیلا و ZTE همکاری با یک دیگر را شروع کردند و هم اکنون ZTE خبر از گوشی Firefox را میدهد. این شرکت در حال حاضر دستگاه هایی مبتنی بر سیستم عامل های ویندوز فون و اندروید را وارد بازار میکند و هم چنین قصد دارد به زودی محصولاتی از ویندوز فون ۸ را نیز معرفی نماید. حرکت شرکت بسیار هوشمندانه میباشد و استفاده از چند سیستم عامل به جای اطمینان بر روی یک عدد بسیار بهتر از قبل میباشد.

انتظار میرود سیستم عامل Firefox ابتدا در برزیل عرضه گردد و همان طور که پیداست ممکن است ZTE اولین تولید کننده این محصولات باشد. باید اشاره کرد که در حال حاضر اندروید بیش از ۷۰ درصد بازار موبایل را در اختیار دارد و سیستم عامل iOS شرکت اپل نیز در آخرین آمار ها در رتبه دوم با ۱۶ الی ۲۰ درصد قرار داشته است. در چنین شرایطی ظهور یک سیستم عامل جدید و رونق گرفتن آن کمی مشکل به نظر میرسد.

http://dl2.funmehr.com/hamid/aks/funmehr.jpg

اختصاصی از مجله اینترنتی ممتازنیوز – Www.FunMehr.com & IR

عضویت در ممتازنیوز

طبقه بندی: اخبار آی تی, اخبار آی تی, اختراعات جدید, معرفی گوشی   |   تعداد بازدید: ۱ نفر   |   تاریخ انتشار: شنبه ۱ مهر
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , Firefox, IT, آی تی, اخبار آی تی, اخبار تکنولوژی, اختراعات, اختراعات جدید, جدیدترین تکنولوژی ها, سیستم عامل ها, سیستم عامل Firefox, سیستم عامل Firefox برای گوشی, معرفی کالاها, معرفی گوشی, معرفی گوشی ها, کالا, گوشی جدید ZTE, گوشی جدید ZTE با سیستم عامل Firefox


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *