گوهرخیراندیش iبه “کلاه پهلوی” بازمی گردد/ گریم امین حیایی تازه می گردد

۲۵ آبان iبه نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

آنچه در قسمت دهم سریال تلویزیونی “کلاه پهلوی” خواهید دید؛

در قسمت دهم “کلاه پهلوی”، مخاطبان شاهد بازگشت دوباره گوهرخیراندیش بازیگر “نقش مهرآفرین”، ماه چهره خلیلی بازیگر نقش “سیمسون” و iبهاره کیان افشار بازیگر نقش شادی iبه داستان خواهند بود.

به گزارش تفسیری باشگاه خبرنگاران iبه نقل از روابط عمومی این سریال تلویزیونی؛ در قسمت دهم این سریال که جمعه این هفته بیست و ششم آبان ماه از شبکه یک سیما پخش می گردد، “بلانش” (با بازی نگین محسنی) تصمیم می گیرد حضوری بیشتر در میان مردم شهر سامان داشته باشد اما نحوه این حضور حساسیت هایی را در میان مردم شهر iبه وجود می آورد و مردم نسبت iبه رفتار او حساس می گردد.
همچنین؛ “بلانش” همچنین تصمیم می گیرد برای پُر کردن اوقات فراغت خود و جذب اهالی سامان، در مدرسه دخترانه “ادب” که با مدیریت “فروغ” همسر “میرزا رضا” (با بازی مریلا زارعی) اداره می گردد، iبه دختران زبان فرانسوی آموزش دهد.
مخاطبان در این قسمت شاهد تلاش های “صمصام” برای نزدیک تر کردن همسرش “مه لقا” iبه “بلانش” خواهند بود. همچنین “فرخ” طی مسافرت iبه تهران برای فراهم آوردن مقدمات افتتاح خیابان اصلی سامان، با “مهرآفرین” (گوهرخیراندیش)، “سیمسون”(ماه چهره خلیلی) و “شادی” (بهاره کیان افشار) مواجه می گردد که iبه تازگی از پاریس iبه تهران آمده اند. این سه شخصیت که مخاطبان آخرین بار آنها را در قسمت چهارم دیدند، بعد از پنج قسمت دوباره iبه جمع شخصیت های کلاه پهلوی بازمی گردند.
همچنین؛ از این قسمت iبه بعد بینندگان کلاه پهلوی شاهد چهره تازه “امین حیایی” بازیگر نقش کریم خواهند بود.
لازم iبه ذکر است؛ سریال تلویزیونی “کلاه پهلوی” در ۵۴ قسمت iبه کارگردانی “سیدضیاءالدین دری” و iبه تهیه کنندگی”محمد رضا تخت کشیان” در شبکه یک سیما ساخته شده است.
گفتنی است؛ پخش این سریال از ۲۴ شهریورماه آغاز شده و تا سال آینده ادامه خواهد داشت./ص


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. الیس گفت:

    سلام امین حیایی بازیگر عالی وفوف العاده ای هست در کلاه پهلوی مث تمام فیلم های که بازی کرده خوووووب درخشید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *