گوگل هم به تحقیر شدنش اعتراف کرد +نمودار

در صفحه گزارش شفاف سازی گوگل نمودار ترافیک این پایگاه سیر سقوطی خود را به نمایش عموم گذاشته است تا برای همه آسیب پذیر بودن گوگل شفاف شود.

به گزارش مجله شبانه ممتاز نیوز، نویسنده وبلاگ دیوان دل نوشت:

در حالی که برخی از دوستان ساده اندیش که این روزها کاسه ای داغ تر از آش شده اند و دشمنان کرکس صفت که همیشه به دنبال لاشه می گردند هنوز تحقیر گوگل را نپذیرفته اند، تارنمای صهیونیستی-آمریکایی گوگل تحقیر خود را به نمودار کشید.


نمودار کاهش بازدید کل گوگل در ایران

در صفحه گزارش شفاف سازی گوگل (Google transparency report) نمودار ترافیک این پایگاه سیر سقوطی خود را به نمایش عموم گذاشته است تا برای همه آسیب پذیر بودن گوگل و سرویس هایش شفاف شود.

این تحقیر به دلیل آن اهمیت دارد که نظام مردمی و مردم انقلابی ایران اسلامی حتی برای یک دقیقه هم تمام سرویس های گوگل (از جمله جستجوگر آن که سرویس محوری گوگل محسوب می شود و بالاترین درصد استفاده را دارد) نبسته بودند و تنها با محدود کردن SSL این تارنما آن را تا بدین جا به زیر کشیدند.


نمودار سقوط جی میل

جا دارد از ایرانیان به دلیل پایداری بر ارزش ها تقدیر کنیم و به گوگل عاشق اسرائیل نیز بگوییم به باز شدن مجدد SSLات دل خوش مباش که به یک تلنگر مسلمانان انقلابی و متحد جهان، کان لم یکن خواهی شد.


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ