یادمان «ناصر عبداللهی» با حضور اهالی پاپ برگزار شد

عکسهای این مراسم از موسیقی ایرانیان/ نوید عبداللهی: مزار پدر را به حضور در این فستیوال نمایشی ترجیح دادم!

موسیقی ایرانیان: مراسم بزرگداشت ناصر عبداللهی، خواننده فقید موسیقی پاپ چهارشنبه شب، (۲۹ شهریور) در تالار بزرگ شهر جزیره کیش برگزار شد.

در این برنامه که با تبلیغات گسترده ای در سطح جزیره کیش روی صحنه رفت، هنرمندانی چون بنیامین بهادری، روزبه نعمت اللهی ، امید حاجیلی، محمد علیزاده، حمید خندان، فریدون آسرایی و… به اجرای برنامه پرداختند و در حالی که پیش بینی می شد رضا صادقی هم اجرای انتهای برنامه را بر عهدهد داشته باشد، این خواننده در جزیره حاضر نشد تا در آخرین لحظات، «محسن یگانه» (که برای کنسرت ۲۸ و ۳۰ شهریور اش در کیش حاضر بود)، جایگزین صادقی شود.

در این مراسم بیانیه ای در حضور خانواده پدری زنده یاد ناصر عبداللهی در مورد زندگی هنری آن مرحوم قرائت شد که نکته مهم آن اشاره به آلبوم جدید این خواننده (رخصت) بود که در آن انتشار این اثر را «ظلمی بزرگ به این هنرمند» برشمرده بودند.

رضا کریمی مدیر برنامه های عبداللهی نیز در پاسخ به سوال برخی خبرنگاران در خصوص دلیل عدم حضور رضا صادقی در این برنامه گفت : «ایشان اولین هنرمندی بود که من شخصا با خودش هماهنگ کردم. بر خلاف تصورات همه عدم حضور ایشان در جزیره هیچ ربطی به مسائل حقوقی ایشان و تهیه کننده سابق شان نداشت. چرا که این برنامه خیریه بود و هیچگونه بلیت فروشی ای در آن صورت نمی گرفت. جواب من به سوال شما در این خصوص فقط یک کلمه است : « واقعا نمی دانم…».

گفتنی ست این برنامه با حضور مادر و خانواده پدری این مرحوم برگزار شد و خبری از فرزندان این هنرمند در این یادمان نبود.

«نوید عبداللهی» (فرزند ارشد ناصر عبداللهی) در اواسط برنامه با ارسال پیامکی به برخی خبرنگاران حاضر در برنامه، اعلام کرد : «این یادمان فستیوال نما حضور خیلی ها را نسبت به فرزندان ناصر ارجع دانست. مزار پدر را به حضور در این فستیوال نمایشی ترجیح دادم، امیدوارم همین جمله آخر تیتر دوستان رسانه ای برای این مراسم شود.».

حامد کمیلی از جمله بازیگرانی بود که در این برنامه روی سن حاضر شد و با دکلمه شعری، با خانواده این مرحوم ابراز همدردی نمود. گفته می شد مصطفی زمانی و مهران مدیری هم در سالن حاضر خواهند بود ولی این هنرمندان علی رغم حضور در جزیره، در سالن دیده نشدند.

عکسها: محسن هردان

 

مطالب مرتبط:

منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

انتشار این مطلب در قبل از ظهر روز جمعه، ۳۱ شهریور ، ساعت ۹:۴۱

موسیقی ایرانیان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *