یارانه نقدی اردیبهشت شنبه واریز نمی‌شود

۱۸اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

سازمان هدفمندی یارانه‌ها، خبر واریز یارانه نقدی اردیبهشت در روز شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه جاری را تکذیب کرد، این در حالی است که اگر زمان واریز یارانه نقدی از دهه پایانی به پایان هر ماه موکول شود، دولت یک ماه به مردم بابت یارانه نقدی بدهکار خواهد بود.

ممتازنیوز: سازمان هدفمندی یارانه‌ها، خبر واریز یارانه نقدی اردیبهشت در روز شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه جاری را تکذیب کرد، این در حالی است که اگر زمان واریز یارانه نقدی از دهه پایانی به پایان هر ماه موکول شود، دولت یک ماه به مردم بابت یارانه نقدی بدهکار خواهد بود.

سازمان هدفمندی یارانه‌ها پیرو درج خبر واریز یارانه نقدی اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان خانوار در شنبه هفته آینده اعلام کرد: “باتوجه به اینکه هیچگونه اطلاع رسانی از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها در این مورد صورت نگرفته است، لذا این خبر تکذیب می گردد. این سازمان در هر مرحله زمان واریز یارانه نقدی سرپرستان خانوار را از طریق سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به صورت رسمی اعلام می نماید.”

یارانه نقدی در ابتدا، در روزهای اول هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شد، این تاریخ در ادامه به هفته دوم و سپس به هفته سوم و حالا به دهه پایانی هر ماه موکول شده است.

اگر زمان واریز یارانه نقدی از دهه پایانی هم به پایان هر ماه موکول شود، دولت یک ماه به مردم بابت یارانه نقدی بدهکار خواهد بود.

خبرگزاری مهر


نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *