یک بازیگر ایرانی در فیلمی درباره ترور بن لادن !

ساعاتی قبل تریلر فیلم zero dark thirty کاترین بیگلو منتشر شد. از نکات جالب این تریلر انتشار تصاویری از همایون ارشادی در این فیلم است. این در حالی است که پیش از این هیچ خبری در مورد بازی ارشادی در فیلم این کارگردان برنده اسکار در رسانه‌ها منتشر نشده بود. zero dark thirty قرار است در ماه دسامبر اکران شود و پیش بینی می شود نمایش‌اش بحث های زیادی به همراه داشته باشد.

به گزارش کافه سینما، این فیلمی است درباره ترور بن لادن که اوباما برای ساخت آن امکان دسترسی خانم کارگردان را به پرونده‌های سری شبکه‌های امنیتی آمریکا فراهم ساخته است. سازندگان فیلم هم می‌کوشند از طریق آن، فرصت‌های تازه‌ای برای حمایت از اوباما در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا فراهم آورند. اوباما رییس جمهوری است که قتل بن لادن در زمان او اتفاق افتاده است.

همایون ارشادی بازیگر ایرانی است که کارش را با “طعم گیلاس” کیارستمی آغاز کرد و در دو پروژه مطرح بین‌المللی از جمله بادبادک باز مارک فاستر، ایفای نقش کرده است.

تصویر همایون ارشادی در این فیلم و تریلر فیلم تازه کارتین بیگلو که تا کنون سی هزار بار در یوتیوب دیده شده و چهره‌های مطرحی چون لیدی گاگا در صفحه فیس بوک‌شان آن را در این مدت به اشتراک گذاشته‌اند


بهگر | خواندنی – دیدنی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *