یک جوان دیگر این بار در زرینه رود غرق شد

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: جوان ۲۰ ساله‌ای اهل شهر ملکان بر اثر بی احتیاطی در رودخانه زرینه‌رود این شهر غرق شد و جان خود را از دست داد.

یک جوان دیگر این بار در زرینه رود غرق شد

به گزارش ممتاز نیوز، سامان محمدی‌ اظهار کرد: این جوان به همراه دوستش از شهر ملکان برای شنا کردن در این روخانه آمده بودند ولی متاسفانه بین کوی «قره‌ورن» و «تقی‌آباد» (حاشیه شهر) غرق شد.

وی افزود: پس از دریافت خبر از طریق سامانه ۱۲۵ این سازمان، ماموران آتش‌نشانی بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند اما قبل از رسیدن ماموران جسد فرد غرق شده توسط مردم حاضر در محل از آب گرفته شده بود.

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب با بیان اینکه این دومین مورد غرق شدگی در سال جاری است، اضافه کرد: علت این حادثه برداشت‌های غیرمجاز شن و ماسه از رودخانه (افزایش عمق رودخانه) و همچنین آشنا نبودن به فنون شناگری پیش‌بینی می‌شود.

محمدی ادامه داد: شهروندان تا حد امکان از شنا بویژه در مکان های ناآشنا در این رودخانه خودداری کنند و خطر غرق شدگی در رودخانه‌ها، سدها و کانال‌های آب را جدی بگیرند.

وی تاکید کرد: خرداد ماه امسال نیز جوان ۲۴ ساله‌ای بر اثر بی احتیاطی در رودخانه زرینه رود میاندوآب غرق شد و جان خود را از دست داد.

انتهای پیام/


حوادث

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.