یک حرکت تازه برای دسترسی آسان به خبرها روزانه حج و زیارت

۱۱اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

به گزارش خبرآنلاین مدیرمسئول پایگاه اطلاع رسانی بعثه مقام معظم رهبری با اعلام این خبر گفت: خبرنامه الکترونیکی حج از ۱۹ فروردین ۹۲ به صورت آزمایشی فعالیت خود را آغاز کرده و در این مدت شانزده شماره انتشار یافته و در اختیار کاربران قرار گفت.

وی افزود: همزمان با خجسته میلاد با برکت حضرت صدیقه کبری (سلام‌الله علیها)، اولین شماره «خبرنامه حج» انتشار یافته و از امروز چهارشنبه، یازدهم اردیبهشت ماه، کاربران می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی http://hajj.ir/145، این نشریه را به صورت الکترونیکی دریافت کنند.

حجت الاسلام برکت رضایی، دسترسی آسان به خبرها روزانه حج و زیارت را از مهم‌ترین اهداف این نشریه دانست و اظهار کرد: با توجه به اینکه برای همگان دسترسی به همه خبرها به صورت اینترنتی وجود ندارد، از این‌رو خواستیم با تولید این نشریه و انتشار یافتن آن در قالبی زیبا و خواندنی در دفاتر نمایندگی‌ها، مطالب پایگاه اینترنتی را در اختیار تمامی علاقه‌مندان قرار دهیم.

وی به ویژگی‌های این خبرنامه اشاره کرد و افزود: خبرنامه، در سایز A4 و در قالب پی دی اف (PDF) طراحی شده و در عین حال تمامی جذابیت‌ها و جامعیت یک رسانه مکتوب را داراست. مخاطبان حوزه حج و زیارت می‌توانند به راحتی آن را در چاپگر خانگی و یا محل کار و آژانس‌ها پرینت کنند.

مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی حج با بیان این که این نشریه به صورت روزانه از شنبه تا چهارشنبه منتشر می‌شود، تصریح کرد: خبرها در این خبرنامه به صورت «نرم خبر» تنظیم می‌شود و تحریریه، با حذف اضافات بعضی مطلب یا مصاحبه‌های طولانی، محورهای اصلی، خلاصه و جوهره خبرها و گزارش‌ها را در اختیار مخاطبان خود می‌گذارد.

وی افزود: عموم زائران و مراجعه کنندگان به آژانس‌ها و مراکز سازمان حج و زیارت در کشور، که شاید کمتر به اینترنت و یا پایگاه حج مراجعه دارند، می‌توانند پلی ارتباطی و مقدمه ای برای آشنایی با اطلاع رسانی حج و زیارت داشته باشند.

حجت‌الاسلام برکت‌رضایی اظهار داشت: آن دسته از مخاطبانی که حتی اهل مطالعه پایگاه اینترنتی‌های خبری و پایگاه حج می باشند و در طول روز به سبب مشغله کاری فرصت نکرده سری به پایگاه بزنید و روز کاری به پایان رسیده، می‌توانند در مدت چند دقیقه، «خبرنامه حج» را پرینت گرفته و در طول مسیر منزل، مترو یا اتوبوس و تاکسی خبرها روز را مطالعه کنید.

وی در پایان پیشنهاد کرد: آن دسته از کارگزارانی که در ماموریت عربستان و عراق بوده و امکان دسترسی به خبرها را ندارند می‌توانند پس از مراجعه به بایگانی خبرنامه حج در نشانی «خبرنامه حج» به تمامی خبرها و اطلاعات این حوزه دسترسی پیدا کنند.

گفتنی است، مخاطبان می‌توانند برای عضویت در این خبرنامه اینجا  را کلیک کنند.

/۶۲۶۲

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ