یک شهید و چهار زخمی، در حملات خمپاره ای به کربلا

گردآوری توسط گروه سیاسی ممتاز نیوز

کد مطلب : ۱۷۲۷۸۷

یک شهید و چهار زخمی، در حملات خمپاره ای به کربلا
یک مقام امنیتی عراق اعلام کرد:

یک شهید و چهار زخمی، در حملات خمپاره ای به کربلا

خبرگزاری ممتاز: براساس گزارش های اولیه، در حملات خمپاره ای به شهر کربلا، یک نفر به شهادت رسیده و چهار نفر دیگر زخمی شدند.

جمعه ۲۱ آذر – ۱۰:۱۲

به گزارش ممتاز نیوز و به نقل از شفق نیوز، در حالی این حملات به شهر کربلا صورت گرفته که میلیون ها زائر برای بزرگداشت مراسم اربعین امام حسین(ع) در میان تدابیر شدید امنیتی در این شهر گرد آمده اند.
در این بین چند گلوله خمپاره به مناطق «البناء الجاهز» و «النصر» اصابت کرد و دو گلوله خمپاره نیز با وجود برخورد با زمین منفجر نشده بود که توسط ماموران خنثی شد.
پیش از این برخی رسانه ها از زخمی شدن ۱۵ نفر در نتیجه این حملات در منطقه ‘الحزام الاخضر’ (کمربند سبز) خبر داده و اعلام کردند که خمپاره ها از یک خودرو پرتاب شده و نیروهای امنیتی این خودرو را در حومه کربلا پیدا کرده اند.
حملات تروریستی به بزرگترین تجمع و راهپیمایی مسالمت آمیز و آرام شیعیان در حالی صورت گرفت که تا روز پنجشنبه به گفته منابع عراقی دستکم ۱۷ میلیون نفر در مراسم زیارت اربعین حسینی شرکت کرده اند.
سیل زائران اربعین در روز پنجشنبه از سه محور نجف، بغداد و حله برای حضور در روز اربعین در کربلا جریان داشته و حتی تا بامداد امروز (جمعه) نیز از تعداد نفراتی که به سمت کربلا در حرکت هستند، کاسته نشده است.

باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *