یک فوتسالیست دیگر ایرانی در راه اسپانیا

انتقال سالار آقاپور بازیکن تیم ملی فوتسال ایران به باشگاه پالما اسپانیا تایید شد.

یک فوتسالیست دیگر ایرانی در راه اسپانیا

به گزارش ممتاز نیوز، بعد از عملکرد خوب حسین طیبی و مسلم اولادقباد دو بازیکن تیم ملی فوتسال ایران در باشگاه پالما اسپانیا، درهای این باشگاه به روی بازیکنان ایرانی باز ماند.

چندی پیش بود که شبکه تلویزیونی جزایر بالئاریک خبر داد آقاپور با باشگاه مایورکا پالما به توافق رسیده و فصل آینده پیراهن این تیم را بر تن می‌کند.

هرچند این بازیکن به صورت رسمی واکنشی به توافقش با باشگاه پالما نشان نداده اما وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال ایران هم این خبر را تایید می کند.

شمسایی که با آقاپور در اردوها و مسابقات تیم ملی همراه است، در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: من هم شنیدم که سالار با پالما تمام کرده است. او دو یا سه پیشنهاد دیگر هم داشت ولی به پالما رفت.

تیم ملی ایران در حال حاضر سه لژیونر در لیگ اسپانیا دارد. طیبی و اولادقباد در پالما که بعد از بارسلونا در رده دوم جدول هستند و همینطور سعید احمدعباسی در تیم واین آلبالی که برای کسب سهمیه پلی آف تلاش می کند. با حضور آقاپور، فوتسال ایران فصل آینده در اسپانیا دارای چهار نماینده خواهد شد.

شمسایی تاکید کرد: لیگ اسپانیا بهترین لیگ فوتسال دنیا است. سطح بازی ها در اسپانیا بالا است و می تواند از نظر حرفه ای و رفتاری برای کل دنیا یک الگو باشد. هرچند تیم ملی فوتسال اسپانیا در این سالها نتیجه نگرفته ولی بهترین های فوتسال جهان در لیگ اسپانیا بازی می کنند.

باوجود اینکه همراهی لژیونرها با تیم ملی در فیفادی ها و حضور در اردوهای ملی کمی سخت به نظر می رسد اما شمسایی تاکید دارد که از انتقال بازیکنانش به لیگ اسپانیا استقبال می کند.

سرمربی تیم ملی گفت: از سطح بازی های اسپانیا لذت می برم. هر بازیکنی از ایران به اسپانیا برود خوشحال می شوم. همانطور که همه تیم ها دنبال بازیکنان ما هستند. علاوه بر آقاپور، دو یا سه بازیکن دیگر تیم ملی هم مدنظر (باشگاه های اسپانیا) بودند که اگر مشکل خدمت سربازی نداشتند، می رفتند. خوشحالم که ریسک من در تیم ملی جواب داد و همه بازیکنان جوان دیده شدند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *