یک منزل مسکونی در غرب تهران در آتش سوخت/ مرگ یک کودک چهار ساله

طبقه دوم ساختمان مسکونی در غرب تهران دچار آتش سوزی شد که در پی آن یک کودک ۴ ساله به علت دود گرفتگی جان خود را از دست داد.

به گزاش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری مهر ،آتش نشانان با حضور چهار دقیقه ای و عملیات سریع خود این آتش سوزی را خاموش کردند و هم چنین کودک چهار ساله ای را از میان شعله های آتش نجات دادند.
به گفته سعید علیزاده معاون عملیات منطقه چهار آتش نشانی تهران، ستاد فرماندهی این سازمان ساعت ۱۴:۰۹ دقیقه روز گذشته وقوع این حادثه را به ایستگاه ۲۷ اطلاع داد که آتش نشانان ظرف کمتر از ۴ دقیقه خود را به محل حادثه در شهر زیبا، بلوار تعاون رساندند.
وی در مورد وضعیت این آتش سوزی اظهار داشت: هنگام رسیدن نیروها از در و پنجره طبقه دوم یک ساختمان مسکونی دو طبقه شعله های آتش به بیرون زبانه می کشید و هر لحظه نیز بر شدت آن افزوده می شد.
علیزاده افزود: ساکنان منزل به آتش نشانان اعلام کردند که احتمالا کودک چهار ساله شان به هنگام بروز این حادثه داخل منزل و در میان دود و آتش گرفتار شده است.
معاون عملیات منطقه ۴ آتش نشانی ادامه داد: آتش نشانان بی درنگ با تقسیم شدن به دو گروه از راه پله و تراس واحد مسکونی با استفاده از تجهیزات خاموش کننده اقدام به مهار شعله های آتش کردند.
وی گفت: گروه دیگر از آتش نشانان هم با بکارگیری تجهیزات فردی به جستجوی در داخل واحد مسکونی و در میان شعله آتش پرداختند و سرانجام موفق شدند پسربچه چهار ساله بنام محمد صادق را که از ترس در زیر مبل های منزل مخفی شده بود پیدا کرده و جهت مداوا تحویل عوامل اورژانس دادند.
براساس آخرین اطلاع واصله متاسفانه این کودک بر اثر دود گرفتگی شدید در بیمارستان جان خود را از دست داد.
تحقیقات بیشتر جهت بررسی علت بروز آتش سوزی و هم چنین علت مرگ این کودک هم اکنون توسط کارشناسان در حال انجام است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *