یک نماینده دیگر مجلس هم کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شد

بازار داغ نامزدی

ایران > انتخابات
یک نماینده دیگر مجلس شورای اسلامی برای حضور در انتخابات دور یازدهم ریاست‌جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد.

باشگاه خبرنگاران نوشت: سید محمد بیاتیان برای نامزدی انتخابات دوره ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد و گفت: با شعار “‌انقلاب در مدیریت با حضور نخبگان نسل سوم” برای حضور در عرصه انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اعلام آمادگی می‌کنم.

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان هدف خود از حضور در انتخابات آتی را پیشنهاد مجمع نمایندگان استان متبوعش دانست و گفت: مجمع نمایندگان استان کردستان به من پیشنهاد داد تا در عرصه انتخابات حاضر شوم و بنده هم پیشنهاد آنها را قبول کردم.

بیاتیان با بیان اینکه بنده به نوعی به نمایندگی از جنبش دانشجویی و نسل جوان انقلاب که مورد غفلت قرار گرفته‌ پا به عرصه انتخابات گذاشته‌ام، ابراز امیدواری کرد نامزدهای بیشتری در عرصه انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اعلام آمادگی کنند و سبب پرشور شدن انتخابات آتی شوند.

سید محمد بیاتیان متولد ۱۳۵۲ در یکی از روستاهای شهرستان بیجار در استان کردستان است؛ وی دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس معماری، فوق لیسانس مدیریت تحول استراتژیک است و قبل از ورود به مجلس نهم در مقام استاد دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین مشغول به کار بوده است.

سید محمد بیاتیان مسلط به زبان انگلیسی و عربی بوده و در دور اول انتخابات مجلس نهم با ۱۹ هزار و ۵۸۸ رای یعنی ۴۰٫۵۱ درصد آرا کل ماخوذه توانست وارد مجلس نهم شود.

وی در حال حاضر نماینده مردم بیجار و حسن‌آباد، عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس و رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان است همچنین از سال ۷۸ تا ۸۵ در جنبش دانشجویان در حال فعالیت بوده و سه دوره دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی سراسر کشور بوده است.

همچنین با اعلام کاندیداتوری سید محمد بیاتیان برای ریاست جمهوری آینده تعداد نامزدهای بهارستان برای حضور در عرصه انتخابات آتی به ۴ نفر رسید.


RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ