یک نماینده مجلس به نقل از احمدی‌نژاد: حضور من در مجلس بدون قید و شرط است و پاسخگو نخواهم بود

۲۵م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی به دعوت معاونت پارلمانی رئیس جمهور دیداری با رئیس جمهور داشته اند و در باره مباحث مطرح به بحث وگفت و گو پرداختند.

غلامرضا نوری نماینده مردم بستان آباد گفت: احمدی نژاد در این دیدار دربارهٔ هدفمندی یارانه ها با نمایندگان استان صحبت کرد و با تاکید بر اینکه باید فاز دوم اجرا شود گفت؛ با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها درامد حاصل از این کار صرف هزینه های جاری خواهد شد و در نتیجه می توان پول نفت را صرف توسعه عمرانی کشور کرد و این در شرایط حاضر بهترین راه حل بحران است.

وی افزود: همچنین احمدی نژاد به صورت سربسته مدیریت نوین در بهره برداری از معادن کشور را عنوان کرد و به صورت تلویحی به مصرف درامد نفتی به این بخش پرداخت.

عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و اصل ۴۴ قانون اساسی گفت: احمدی نژاد در این دیدار گفته است حضور من در مجلس بدون قید و شرط خواهد بود و اگر مجلس شرایطی را برا حضور من در مجلس تعیین کند، به مجلس نخواهم آمد و محوریت صحبت‌ها، در مجلس دربارهٔ اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها خواهد بود.

همچنین وی تاکید کرده است بعد از اتمام سخرانی صحن را ترک خواهد کرد و به صحبت‌های نمایندگان در این خصوص پاسخگو نخواهد بود.

/۲۹۲۹

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *