یک ورزشکار دیگر مهاجرت کرد / امید اول کسب مدال روئینگ به جمهوری آذربایجان رفت

ملی‌پوش رویینگ ایران به کشور آذربایجان مهاجرت کرد. رییس فدراسیون قایقرانی می‌گوید که او دغدغه استخدام داشته است.

یک ورزشکار دیگر مهاجرت کرد / امید اول کسب مدال روئینگ به جمهوری آذربایجان رفت

به گزارش ممتاز نیوز، بهمن نصیری، ملی‌پوش رویینگ ایران که پیش از این به فدراسیون اعلام کرده بود نام او را در اردوهای تیم ملی قرار ندهد، به کشور آذربایجان مهاجرت کرده است.  

نصیری که پیش از این هم یک بار دیگر اقدام به این کار کرده بود و راهی کشور آذربایجان شده بود، اکنون دوباره در فاصله حدود سه ماه تا بازی‌های آسیایی تصمیم به مهاجرت گرفته است.

نصیری یکی از شانس‌های کسب مدال در رویینگ برای ایران بود.

نصیری پیش از این هم نسبت به استخدام نشدنش گلایه داشت و گفته بود که یکی از دلایل اصلی تصمیم او برای مهاجرت، حل نشدن موضوع استخدامش است.

علیرضا سهرابیان، رییس فدراسیون قایقرانی در مورد مهاجرت بهمن نصیری گفت: این تصمیم شخصی نصیری بوده است. او تا این اواخر دغدغه استخدام داشت و ما هم تمام پیگیری‌ها را انجام دادیم که  مشکل او حل شود اما این اتفاق رخ نداد. این موضوع را به وزارت ورزش اعلام کرده بودیم و فدراسیون تمام پیگیری‌های لازم برای حل مشکل استخدام نصیری را انجام داده بود اما به نظر او تصمیمش را گرفته بود. امیدوارم هر کجا باشد سلامت باشد.

سهرابیان در پاسخ به این پرسش که از این پس نصیری را به عنوان ورزشکار کشورآذربایجان خواهیم دید یا خیر؟ گفت: هنوز چیزی اعلام نشده است. تنها به ما گفت که از ایران می‌رود و بلیت خود را هم تهیه کرده بود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *