یک کارشناس فلسطینی: رژیم صهیونیستی در مقابل امت اسلامی خلع سلاح شده است

۲۲م آذر ،

یک پژوهشگر فلسطینی گفت: رژیم صهیونیستی امروز در مقابل امت اسلامی خلع سلاح شده و تنها سلاح آن‌ها فتنه‌انگیزی میان مسلمانان است.

به گزارش خبرنگار بیداری اسلامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ولید محمدعلی، پژوهشگر فلسطینی که در اختتامیه همایش اساتید دانشگاه‌ها و بیداری اسلامی حضور داشت، با بیان این‌که ما به عنوان امت اسلامی، بهترین شرایط را در جهان اسلام داریم، عنوان کرد: طی دهه‌ها و قرن قبل امروزه امت اسلامی در بهترین شرایط موجود نسبت به قبل به سر می‌برند.

وی افزود: در ژوئن ۱۹۶۷ دشمن صهیونیستی توانست ارتش‌های اعراب را شکست دهد. این در حالی است که امروزه ارتش رژیم صهیونیستی مجبور به پذیرش شکست و عقب‌نشینی شد.

محمدعلی بیان کرد: در جنگ ۲۲ روزه‌ی غزه و هم‌چنین جنگ اخیر رژیم صهیونیستی مجبور شد از طرح‌های خود دست کشیده و خود را در دیواری محصور کند.

این پژوهشگر فلسطینی ادامه داد: ۶۴ درصد از جوانان در فلسطین اشغالی آرامش و آینده‌ی خود را در خارج از این مرزهای اشغالی می‌دانند؛ چرا که امت اسلامی امروزه به رژیم صهیونیستی نشان داد که ثبات و آرامش را برای آن‌ها باقی نخواهد گذاشت.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام دریافته‌اند که تلاش‌های آن‌ها دیگر برای بر هم زدن محور مقاومت موثر نبوده و آن‌ها نمی‌توانند با پول اعراب، مقاومت را وادار به سازش کنند؛ چرا که دیگر شرایط عوض شده است.

ولید محمدعلی در پایان با بیان این‌که تنها سلاح رژیم صهیونیستی، فتنه‌انگیزی در میان امت اسلام است، تاکید کرد: تنها زمانی مقاومت و مبارزه علیه رژیم صهیونیستی به پایان نمی‌رسد که محور تهران دمشق و بیروت به فلسطین قابل تردد باشد و در آن زمان است که ما دست از مبارزه برخواهیم داشت.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ