یک کارگاه تولید مبلمان در تهران سوخت

یک کارگاه تولید مبلمان در بزرگراه آزادگان دچار حریق شد.

یک کارگاه تولید مبلمان در تهران سوخت

به گزارش ممتاز نیوز، در ساعت ۳:۵۰ بامداد امروز یک مورد حادثه حریق در یک کارگاه تولید مبلمان به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان دو ایستگاه ۱۲۹ و ۵۹ را به همراه خودروی حامل دستگاه تنفسی، تانکر آب و دیگر تجهیزات اطفای حریق به محل حادثه واقع در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان، خیابان عرفان اعزام کرد.

با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک کارگاه تولید مبلمان به مساحت حدود ۵۰۰ متر مربع رخ داده است. هنگام حضور آتش‌نشانان در محل این کارگاه کاملاً شعله‌ور شده و شعله‌های آتش در حال سرایت به دیگر کارگاه‌ها و اماکن مجاور بود.

در این شرایط نیروهای آتش‌نشانی اقدامات خود برای مهار و اطفاء حریق را آغاز کرده و پس از قطع جریان اصلی برق و گاز کارگاه، با به‌کارگیری دستگاه های تنفسی و تجهیزات خاموش کننده از چهار جهت به کانون آتش نزدیک شده و عملیات مهار شعله‌های آتش را آغاز کردند؛ در نتیجه این اقدامات نیز از گسترش آتش جلوگیری شد.

در ادامه نیز آتش‌نشانان موفق شدند که شعله‌های آتش در این کارگاه را به‌طور کامل مهار و خاموش کنند. همچنین گروهی دیگر از آتش‌نشانان نیز اقدام به جستجو در این کارگاه کردند که خوشبختانه در جریان آن هیچ مورد فوتی یا مصدوم ناشی از این حریق مشاهده نشد.

آتش‌نشانان پس لکه‌گیری و ایمن‌سازی محل به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند. همچنین کارشناسان آتش‌نشانی نیز اقدامات خود برای یافتن علت این حادثه را آغاز کردند.

انتهای پیام/


حوادث

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.