۱۰ کشته در دو تصادف جداگانه در محورهای استان‌های گیلان و زنجان

دو تصادف جداگانه در گیلان و زنجان، ۱۰ کشته در پی داشت.

۱۰ کشته در دو تصادف جداگانه در محورهای استان‌های گیلان و زنجان

به گزارش ممتاز نیوز، حوادث رانندگی خونین در کشور تمامی ندارد.

۵ فوتی و مصدوم در حادثه رانندگی استان زنجان

انشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: تصادف در محور ابهر به خدابنده سه فوتی و ۲ مصدوم برجای گذاشت که مصدومین برای اقدامات درمانی به بیمارستان انتقال یافتند.

سرهنگ مهدی میناخانی افزود: این حادثه در کیلومتر ۱۳ محور ابهر به قیدار به وقوع پیوست که در آن راننده وانت نیسان با راننده وانت پیکان برخورد و در ادامه نیز با یک وانت نیسان دیگر نیز برخورد کرد.

وی اضافه کرد: در این حادثه راننده وانت نیسان و ۲ سرنشین دیگر خودروی دیگر یک کودک و یک خانم فوت و ۲ نفر دیگر نیز مصدوم شدند که برای درمان به بیمارستان انتقال یافتند.
این مسوول علت اصلی این تصادف را انحراف به چپ راننده وانت نیسان اعلام کرد و گفت: طی سال جاری بیشترین تصادفات جاده های استان به دلیل خستگی خواب آلودگی سرعت غیر مجاز بوده بنابراین توصیه می شود رانندگان تحت هر شرایطی رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را مد نظر قرار دهند و در هنگام خستگی استراحت مقطعی را در برنامه سفر خود لحاظ کند.

۸ کشته و مصدوم در تصادف ۲۰۶ با خاور

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی گیلان اعلام کرد: در جریان یک سانحه رانندگی در محدوده علی آباد فاصله ۱۰ کیلومتری گیلوان در استان گیلان هفت نفر جان خود را از دست داده و یک نفر دیگر مصدوم شد.

پیمان اسدی اظهار داشت: در این تصادف بر اثر برخورد یک دستگاه خاور با خودروی سواری پژو ۲۰۶ هفت نفر از سرنشینان پژو جان باختند.
وی افزود: ۲ نفر از کشته شدگان این حادثه زن، ۲ نفر دیگر مرد، ۲ دختر و یک کودک پسر بودند و راننده خاور مصدوم شد که در محل حادثه تحت درمان قرار گرفت.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *