۲۰ آبان آغاز ثبت نام در الکامپ

سهشنبه ۱۶آبان به نقل از منبع ذکر شده در انتهای خبر در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است مهر- ثبت نام های قطعی و جانمایی شرکت های فناوری در هجدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک کامپیوتر – ایران الکامپ ۲۰۱۲ – از شنبه ۲۰ آبان ماه جاری آغاز می گردد.

ثبت نام قطعی شرکت ها در نمایشگاه الکامپ هجدهم به صورت همزمان و آنلاین در وب پایگاه اینترنتی رسمی الکامپ به نشانی www.elecomp18.com آغاز می گردد و متقاضیان باید پس از تکمیل مرحله پیش ثبت نام، در این مرحله بها غرفه ها را بپردازند تا قطعیت حضور آنها در این نمایشگاه رسمیت یابد.

پس از تکمیل شدن ثبت نام های رسمی نمایشگاه الکامپ هجدهم، جانمایی ها از طریق سیستم های کامپیوتری انجام شده و جای هر متقاضی در سالن های مختلف نمایشگاه مشخص خواهد شد.

تاکنون حدود ۱۷هزار متر مربع از فضای نمایشگاه الکامپ هجدهم در مرحله پیش ثبت نام تقاضا شده است که این ۱۷ هزار متر مربع از فضای نمایشگاه برای بخش ریالی درخواست شده و حدود ۸۰۰ متر نیز در بخش ارزی پیش ثبت نام شده که این موضوع نشانگر آن است که با توجه به مشکلات اقتصادی، شرکت های داخلی و خارجی تمایل بسیاری برای حضور در الکامپ هجدهم دارند.

به گفته مسئولان ستاد اجرایی نمایشگاه با توجه به میزان تقاضاها در مرحله پیش ثبت نام، ممکن است که فضای نمایشگاهی با کمبود مواجه شود.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک کامپیوتر – ایران الکامپ ۲۰۱۲ – نوزدهم تا ۲۲ آذرماه و با حضور سازمان نظام صنفی رایانه ای در شورای سیاستگذاری و از سوی مجمع تشکل های فناوری اطلاعات و ارتباطات در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.
IT Iran

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *