۳ امتیاز بی‌حاصل در اختیار سپاها

۳۱فروردین۱۳،

۳ امتیاز بی‌حاصل در اختیار سپاهان/نماینده ایران از دور مسابقات حذف شد

سپاهان با وجود کسب پیروزی مقابل النصر امارات از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد.

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ سپاهان در دیدار پنجم خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰:۳۰ در امارات به مصاف النصر امارات رفت.

سپاهان با توجه به قبول سه شکست در ۳ مسابقه قبلی خود شانسش برای صعود به مرحله بعد بسیار کم شده است. سپاهان تنها پیروزی خود در مسابقات امسال را در دیدار دور رفت مقابل النصر به دست آورده بود که این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود زردپوشان اصفهانی به پایان رسید.

سپاهان در این دیدار عملکرد خوبی از خود ارائه کرد. این مسابقه در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به پایان رسید. 

جالویچ ۲۹ و محمد غلامی ۷۹ برای سپاهان گلزنی کردند. حسن محمد ۷۱ تک گل النصر امارات را به ثمر رساند.

برای سپاهان در این مسابقه محمد باقر صادقی، سوشاک، فرشید طالبی، امید ابراهیمی، محسن ایرانژاد، علی احمدی، جالویچ، امین جهان عالیان(۷۳ محمد غلامی)، ابولحسن جعفری، جواهیر سوکای و محمدرضا خلعتبری(۹۰ احسان حاج صفی) به میدان رفتند.

احسان حاج صفی در این دیدار نیمکت نشین بود و تنها در دقایق اضافی به میدان رفت.

در دیگر دیدار این گروه الغرافه و الاهلی به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه در نهایت با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. با این نتیجه تکلیف ۲ تیم صعود کننده این گروه مشخص شد و سپاهان دیگر شانسی برای اول یا دوم شدن در این گروه ندارد.

در گروه C الاهلی با کسب ۱۳ امتیاز در صدر و الغرافه با کسب ۱۰ امتیاز در رده دوم قرار دارد. سپاهان با ۶ امتیاز در رده سوم و النصر بدون کسب امتیاز قعرنشین گروه است.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *