۷ مدال حاصل کار کشتی گیران ناشنوای ایران در المپیک ناشنوایان برزیل

در ادامه بازیهای المپیک ناشنوایان در شهر کاشیاس دوسول برزیل، تیم کشتی آزاد در پایان این رقابتها موفق به کسب یک مدال طلا، ۳ نقره و ۳ برنز شد.

۷ مدال حاصل کار کشتی گیران ناشنوای ایران در المپیک ناشنوایان برزیل

به گزارش ممتاز نیوز، در ادامه بازیهای المپیک ناشنوایان که در شهر کاشیاس دوسول برزیل در حال برگزاری است، آزاد کاران ناشنوای  کشورمان در آخرین روز از رقابتهای کشتی در رده بندی و فینال به مصاف حریفان خود رفتند و موفق به کسب یک مدال طلا، ۳ نقره و ۳ برنز شدند.

* یک طلا و ۳ نقره
محمد سیاووشی نماینده ایران در وزن ۵۵ کیلوگرم در مرحله فینال با کشتی گیری از قزاقستان کشتی گرفت و با نتیجه ۷ بر ۲ این حریف را شکست داد و به مدال طلا رسید.

حمیدرضا کنعانی دیگر نماینده ایران در وزن ۸۶ کیلوگرم در مرحله فینال برای کسب مدال طلا برابر کشتی گیری از اوکراین کشتی گرفت که این دیدار با نتیجه ۷ بر ۵ به نفع کشتی گیر اوکراین پایان یافت و کشتی گیر کشورمان به مدال نقره این رقابت ها دست یافت.

محمدرسول قمرپور در وزن ۹۷ کیلوگرم به مصاف کشتی گیری از هند رفت که این کشتی با نتیجه ۱۳ بر ۳ به نفع کشتی گیر هند پایان یافت و نماینده کشورمان به مدال نقره رسید.

علی شکیبازاده در وزن ۱۲۵ کیلوگرم در مرحله فینال به مصاف کشتی گیری از قزاقستان رفت و این کشتی با نتیجه ۴ بر ۳ به نفع کشتی گیر قزاقستان به پایان رسید و نماینده ایران به مدال نقره دست یافت.

* سه مدال برنز

در آخرین روز از رقابتهای کشتی آزاد ناشنوایان، فرود حجتی در وزن ۷۰ کیلوگرم، در رده بندی و در  شانس مجدد برای کسب مدال برنز برابر کشتی گیری از ارمنستان کشتی گرفت و با نتیجه  ۸ بر صفر او را ضربه فنی کرد و به مدال برنز رسید.

کیوان رستم آبادی دیگر نماینده ایران در وزن ۶۵ کیلوگرم در رده بندی برای کسب مدال برنز با کشتی گیری از قزاقستان کشتی گرفت و این کشتی با نتیجه ۲ بر ۲ به نفع کشتی گیر ایران پایان یافت و به مدال برنز رسید.

حسین نوری در وزن ۷۴ کیلوگرم در حالی برای کسب مدال برنز برابر حریفی از مغولستان روی تشک رفت که از ناحیه دنده دچار آسیب دیدگی بود.
وی این کشتی را با نتیجه ۴ بر ۳ به پایان رساند و صاحب مدال برنز شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *