بازی المپیک لندن امروز در ۱۹ رشته پی گیری می شود.
دو ومیدانی
الف: ده گانه مردان
۱۱۰ متر با مانع ۱۲:۳۰
پرتاب دیسک ۱۳:۲۵
پرش با نیزه ۱۶:۲۵
۱۵۰۰ متر ۰۰:۵۰
ب: پرش ارتفاع زنان
مقدماتی ۱۳:۰۰
ج ۴۰۰:×۴ امدادی مردان
راند ۱ ۱۵:۰۵
د: پرش سه گام مردان
فینال ۲۲:۵۰
س: ۸۰۰ متر زنان
نیمه نهائی ۲۳:۰۰
ش: ۱۰۰×۴ امدادی زنان
راند۱ ۲۳:۵۰
و: ۲۰۰ متر مردان
فینال ۰۰:۲۵
ه: پرتاب نیزه زنان
فینال ۰۰:۳۰
بسکتبال
الف: بسکتبال زنان
نیمه نهائی۱ ۲۰:۳۰
استرالیا – آمریکا
نیمه نهائی ۲
روسیه- فرانسه ۰۰:۳۰
والیبال ساحلی
الف: والیبال ساحل مردان
رده بندی مدال برنز ۰۰:۳۰
لیتوانی – هلند
فینال مدال طلا ۰۰:۳۰
برزیل- آلمان
بوکس
الف: ۵۱ کیلو گرم زنان
فینال ۲۰:۰۰
ب:۶۰ کیلو گرم زنان
فینال ۲۰:۱۵
ج: ۷۵ کیلو گرم زنان
فینال ۲۱:۴۵
اسپرنیت کانو
الف: کانو دو نفره ۱۰۰۰ متر مردان
فینال ۱۳:۰۰
ب: کایاک چهار نفره ۱۰۰۰ متر مردان
فینال ۱۳:۱۸
د: کایاک تکنفره ۵۰۰ متر زنان
فینال ۱۳:۳۸
س: کایاک دو نفره ۵۰۰ متر زنان
فینال ۱۴:۰۵
دوچرخه سواری
الف: bmx مردان
یک چهارم نهائی ۱۸:۳۰
شیرجه
الف: ۱۰ متر زنان
نیمه نهائی ۱۳:۳۰
فینال ۲۲:۳۰
اسب سواری
الف: حرکات نمایشی انفرادی
گرند پیکس آزاد: ۱۶:۰۰
فوتبال
الف: فوتبال زنان
رده بندی مدال برتر ۱۶:۳۰
کانادا-فرانسه
فینال مدال طلا ۲۳:۱۵
آمریکا-ژاپن
ژیمناستیک ریتمیک
الف: انفرادی
دور اول ۱۵:۳۰
دور دوم ۱۶:۴۸
ب: گروهی
دور اول ۱۸:۲۰
هندبال
الف: هندبال زنان
نیمه نهایی
نروژ-کره جنوبی ۲۰:۳۰
اسپانیا-مومنته نگرو ۰۰:۰۰
هاکی
الف: هاکی مردان
رده بندی ۹-۱۰ ۱۲:۰۰
آرژانتین-نیوزیلند
رده بندی ۷-۸ ۱۵:۰۰
پاکستان-کره جنوبی
نیمه نهایی ۱۹:۰۰
استرالیا-آلمان
نیمه نهایی ۲
هلند-بریتانیا ۲۳:۳۰
قایقرانی-قایق بادبانی
الف: Eliiot 6m زنان ۱۵:۳۰
ب: ۴۷۰ مردان ۱۶:۳۰
شنا
الف: ماراتن ۱۰ کیلومتر زنان
فینال ۱۵:۳۰
شنای هماهنگ
الف:تیر زنان
مقدماتی تیمی ۱۸:۳۰
تکواندو
الف ۵۷- کیلوگرم زنان
مقدماتی ۱۲:۳۰
یک چهارم نهایی ۱۸:۳۰
مدال برنز ۲۳:۳۰
فینال مدال طلا ۰۱:۴۵
ب: ۶۸- کیلوگرم مردان
مقدماتی ۱۲:۴۵
یک چهارم نهایی ۱۸:۴۵
نیمه نهایی ۲۰:۴۵
مدال برنز ۲۳:۴۵
فینال ۰۲:۰۰
والیبال
الف والیبال زنان
نیمه نهایی ۲
کره جنوبی-آمریکا ۱۸:۳۰
نیمه نهایی ۲۳:۰۰
برزیل-ژاپن
واترپلو
الف: واترپلو زنان
رده بندی ۷ و ۸ ۱۸:۰۰
ایتالیا-برزیل
رده بندی ۵و ۵ ۱۹:۰۰
نیمه نهایی-برنز
۲۲:۱۰
استرالیا-مجاستان
فینال مدال طلا ۲۳:۳۰
آمریکا-اسپانیا
کشتی
الف: ۵۵ کیلوگرم فرنگی زنان
مقدماتی ۱۶:۳۰
یک هشتم فینال ۱۶:۵۵
یک چهارم نهایی ۱۷:۳۵
نیمه نهایی ۱۸:۳۰
رپ شارژ و مدال برنز ۲۱:۱۵
فینال مدال طلا ۲۲:۲۳
ب: ۷۲ کیلوگرم آزاد زنان
مقدماتی ۱۶:۳۰
یک هشتم نهایی ۱۶:۵۵
یک چهارم نهایی ۱۷:۳۵
نیمه نهایی ۱۸:۳۰
رپ شارژ و مدال برنز ۲۱:۱۵
فینال مدال طلا ۲۳:۱۸
باشگاه خبرنگاران