۱۰ استان و جزیره قشم میزبان جشنواره تجسمی فجر

۰۹ام بهمن به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر همزمان با تهران در ۱۰ استان و جزیره قشم برگزار می‌شود.

به گزارش هنرآنلاین عبدالرحیم سیاهکارزاده؛ دبیر اجرایی پنجمین جشنواره تجسمی فجر گفت: استانهای خوزستان، گلستان، البرز، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، سمنان، خراسان جنوبی، کرمان شمالی، همدان، مرکزی و جزیره قشم میزبان پنجمین جشنواره تجسمی فجر می باشند.

سیاهکارزاده ادامه داد: آمادگی برای برگزاری پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در تمام استانها وجود داشت و به این منظور با ادارت کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها مکاتبه شد تا استان‌هایی که شرایط، آمادگی و فضای مناسب برای میزبانی جشنواره را دارند، به دبیرخانه جشنواره اعلام کنند و در نهایت ۱۰ استان و جزیره قشم برای برگزاری پنجمین جشنواره تجسمی فجر پاسخ مثبت دادند.

دبیر اجرایی پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر افزود: منتخبی از آثار رشته‌های کاریکاتور، عکس، پوستر و تصویرسازی جشنواره که قابلیت تکثیر دارند با توجه به فضای نمایشگاهی استان‌ها علاوه بر تهران در این ۱۰ استان و جزیره قشم به نمایش گذاشته می‌شود.

وی گفت: تمرکز زدایی از رویکردهای جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر است که از اولین دوره به آن توجه شده و در این دوره هم بر اساس آمادگی استان‌ها برای آن برنامه‌ریزی شد.

انتهای پیام/۳۱


آخرین خبرها
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *