۱۰ گوشی پرفروش دنیا کدامند؟

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

در طول سه ماهه دوم سال‌جاری میلادی برای دومین بار متوالی میزان فروش گوشی‌های هوشمند از گوشی‌های ساده و معمولی بیشتر شد، بر این اساس پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند دنیا در طول سه ماهه اخیر معرفی شده است.

به گزارش ممتاز به نقل از گروه بازار ممتاز نیوز، در حالی که گوشی‌های هوشمند قیمت بالایی دارند، این روزها مردم بیشتر به سوی استفاده از گوشی‌های هوشمند پیش می‌روند و بسیاری از آنها ترجیح می‌دهند هزینه بسیاری صرف خرید این دستگاه‌ها کنند. بر این اساس گران‌ترین گوشی‌های دنیا، معمولا پرفروش‌ترین‌ها می باشند.  
 
در این میان Galaxy S4 سامسونگ یکی از گران‌ترین گوشی‌های دنیا است، با این حال عنوان پرفروش‌ترین گوشی هوشمند دنیا را دارد و در رده بهترین‌های جدول قرار دارد. پس از Galaxy S4، گوشی HTC One جایگاه دوم را به خود اختصاص داده و iPhone 5 در رده سوم جدول قرار گرفته است. 

ردیف چهارم جدول باز هم در اختیار سامسونگ با Galaxy S3 قرار دارد و به ترتیب DROID RAZR MAXX HD موتورولا، One X+ محصول HTC، DROID RAZR HD موتورولا و Galaxy S4 Active سامسونگ در رده پنجم، ششم، هفتم و هشتم جدول پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند جای دارند، اما جایگاه نهم جدول باز هم در اختیار HTC با گوشی One X است و در رده دهم جدول Optimus G ال‌جی نشسته است.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.