۱۱ آذرماه آخرین مهلت ارسال آثار تجسمی یادواره هنری بصیرت

۰۷م آذر ،

مهلت ارسال آثار به بخش هنرهای تجسمی دومین یادواره هنری تجلی بصیرت تا ۱۱ آذرماه جاری تمدید شد.

به گزارش هنرآنلاین، دومین یادواره هنری تجلی بصیرت، شورای دبیران بخش تجسمی یادواره بصیرت مهلت ارسال آثار به بخش تجسمی دومین یادواره هنری تجلی بصیرت را تا ۱۱ ‌آذرماه تمدید کرد.

نمایشگاه تجسمی دومین یادواره هنری تجلی بصیرت در رشته های نقاشی، تصویرسازی، پوستر و کاریکاتور برگزار می گردد.

هنرمندان برای شرکت در نمایشگاه تجسمی یادواره بصیرت می توانند آثار خود را در رشته های نقاشی، پوستر، تصویرسازی و کاریکاتور با موضوع بصیرت تا ۱۱ آذرماه جاری از طریق پایگاه اینترنتیwww.civa.ir به دبیرخانه نمایشگاه ارسال کنند.

دبیر نمایشگاه تجسمی دومین یادواره هنری بصیرت احمد خلیلی فر است و اصغر کفشچیان مقدم، بهرام کلهرنیا، محمد خزایی و بهمن عبدی به ترتیب دبیران رشته های نقاشی، تصویرسازی، پوستر و کاریکاتور جشنواره می باشند و مسعود زنده روح کرمانی مدیریت اجرایی نمایشگاه را بر عهده دارد.

هنرمندان در رشته های نقاشی و پوستر می توانند حداکثر پنج اثر و در رشته های تصویرسازی و کاریکاتور به ترتیب می توانند حداکثر هفت و شش اثر به دبیرخانه نمایشگاه ارائه کنند.

از بین آثاری که به دبیرخانه نمایشگاه می رسد پس از ارزیابی، آثار منتخب برای نمایشگاه پذیرفته می گردد.

در رشته کاریکاتور مسعود شجاعی طباطبایی، بهمن عبدی، امین آقایی و در رشته نقاشی احمد وکیلی، اصغر کفشچیان مقدم و عبدالمجید حسینی راد آثار را داوری می‌کنند.

کوروش پارسا نژاد، مسعود مسعود نجابتی و محمد خزایی داوران بخش پوستر و پیمان رحیمی زاده، حافظ میر آفتابی و بهرام کلهر نیا داوران رشته تصویرسازی نمایشگاه تجسمی دومین یادواره هنری تجلی بصیرت می باشند.

نمایشگاه تجسمی دومین یادواره هنری تجلی بصیرت از سوی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر هنرهای تجسمی و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.


آخرین خبرها
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ