۱۲ روز مهلت ماندن نامی در وزارت ارتباطات

۳۰ام بهمن ،

به گفته رییس کمبته فناوری مجلس، رییس جمهور باید تا ۱۱ اسفند وزیر وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات را انتخاب کند و باقی ماندن سرتیپ نامی در این وزارتخانه قطعی نیست.
محمد سلیمانی، رییس کمیته فناوری‌های نوین مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار موبنا با اشاره به اینکه هنوز گزینه قطعی برای کرسی وزیری وزارت ارتباطات مشخص نیست، اظهار داشت: سرتیپ نامی باید برنامه های خود را به مجلس ارایه کند.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا مجلس رای اعتماد به سرتیپ نامی می‌دهد، ادامه داد: در شرایط حاضر هیچ چیز مشخص نیست و ایشان باید ابتدا برنامه‌های کاری خود را اعلام و کارشان را در این وزارتخانه آغاز کنند، تا امکان تصمیم‌گیری در این خصوص توسط نمایندگان مجلس فراهم شود.
این درحالیست که قرار است سرتیپ نامی این هفته برای ارایه برنامه‌های خود در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی حاضر شود.
درهمین حال جمعی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بر این باورند که به سبب اینکه وزارت ارتباطات یک وزارتخانه تخصصی است باید وزیر آن از اشخاص متخصص در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات باشد.
محمود احمدی نژاد رییس جمهور در حکمی محمد حسن نامی را به عنوان سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب کرد. پیشترعلی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی به عنوان سرپرست در این وزارتخانه حضور داشت.


iTanalyze.ir
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *