۱۲ کشته در تصادفات روز گذشته

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 12 کشته در تصادفات روز گذشته

۱۲ کشته در تصادفات روز گذشته

ممتازنیوز: رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از کشته شدن ۱۲ نفر و مجروح شدن ۱۴ نفر دیگر در حوادث رانندگی روز گذشته در جاده‌های کشور خبرداد.

به گزارش ممتازنیوز، سرهنگ رضا سلبی اظهار داشت: در ساعت ۱۷:۴۵ روز چهارشنبه ۱۶ مرداد ماه بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با یک دستگاه وانت پیکان در کیلومتر ۴۰ جاده ایرانشهر به خاش دو نفر کشته و دو نفر دیگر مجروح شدند.
وی افزود: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه از سوی راننده پژو ۴۰۵ اعلام کردند.
سلبی ادامه داد: همچنین در ساعت ۱۷:۳۰ روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه سواری زانتیا با یک دستگاه سواری پراید در کیلومتر ۱۱۰ جاده فرعی هرمود ۲ نفر کشته و ۲ نفر دیگر مجروج شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تجاوز به چپ از سوی راننده سواری زانتیا اعلام کردند.
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به حادثه رانندگی در جاده روانسر استان کرمانشاه گفت: در ساعت ۱۳:۳۰ روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه وانت نیسان و یک دستگاه سواری پیکان در کیلومتر ۵۲ جاده روانسر – پاوه ۸ نفر مجروح شدند و کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تجاوز به چپ از سوی راننده وانت نیسان اعلام کردند.
وی به فارس گفت: همچنین در ساعت ۱۴:۴۰ روز چهارشنبه ۱۶ مرداد ماه بر اثر برخورد یک دستگاه تریلی ولوو و یک دستگاه کامیون رنو در کیلومتر ۱۰ محور رامهرمز به رامشیر دو نفر کشته شدند.
سلبی در تشریح علت این حادثه گفت: کارشناسان پلیس راه علت این حادثه را عدم رعایت حق تقدم از سوی راننده تریلی ولوو اعلام کردند.
وی ادامه داد: همچنین در ساعت ۵ صبح روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه وانت نیسان و یک دستگاه تریلی ولوو در کیلومتر ۱۱۰ محور کهورستان در استان هرمزگان دو نفر کشته شدند.
رئیس افزود: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از سوی راننده وانت نیسان اعلام کردند.
رئیس مرکز کنترل ترافیک ناجا تصریح کرد: در ساعت ۳ صبح روز گذشته نیز بر اثر تصادف یک دستگاه سواری پراید و یک دستگاه تریلی بنز در کیلومتر ۴۲ محور بوئین‌زهرا در استان قزوین ۴ نفر کشته و ۲ نفر دیگر مجروح شدند.
وی در پایان گفت: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از سوی راننده تریلی بنز اعلام کردند.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ