۱۵٫۳ میلیون دلار قیمت گران‌ترین گوشی هوشمند دنیا

۲۳فروردین۱۳، خبرگزاری‌ها- این طور که گفته می‌شود، بدنه خارجی این گوشی هوشمند با ۲۴ قیراط طلا ساخته شده و کلید Home در این گوشی ۲۶ قیراط الماس سیاه را در خود جا داده است.

شرکت Stuart Hughes واقع در شهر لیورپول انگلیس که در زمینه طراحی و تولید جواهرات گران‌قیمت فعالیت می‌کند، پیش‌تر گوشی هوشمند آیفون ۴ با الماس، رایانه همراه Platinum MacBook Air با جواهرات و رایانه لوحی Gold iPad 2 را با طلا ساخته بود.

به گزارش فارس به نقل از جی‌اس‌ام‌آرنا، این مرکز هم‌اکنون از ساخت گوشی هوشمند آیفون ۵ منحصر به‌فرد و ویژه‌ای خبر داده است که بدنه آن از جنس طلا ساخته شده و روی آن با الماس تزیین شده است تا به این ترتیب گران‌ترین گوشی هوشمند جهان ساخته شود.

به گفته طراح این گوشی، ساخت این آیفون ۵ که نمونه آن در جهان وجود ندارد ۹ هفته زمان برده و تمام قطعات این محصول به‌صورت دست‌ساز ساخته شده است.

این طور که گفته می‌شود، بدنه خارجی این گوشی هوشمند با ۲۴ قیراط طلا ساخته شده و کلید Home در این گوشی ۲۶ قیراط الماس سیاه را در خود جا داده است.

آرم شرکت اپل و گوشه‌های این گوشی هوشمند با الماس سفید تزیین شده‌اند و درمجموع ۶۰۰ قطعه سنگ قیمتی در بدنه این محصول به کار رفته است که ۵۳ قطعه از آن‌ها روی آرم شرکت اپل در قسمت پشت گوشی واقع شده‌اند.

گران‌ترین گوشی هوشمند جهان ۱۵٫۳ میلیون دلار قیمت‌گذاری شده که البته یک تاجر چینی که صاحب الماس‌های سیاه برای تزیین این محصول بوده، درخواست خرید آن را اعلام کرده است.

IT Iran
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.