۲۰۰ سکه طلا پاداش قهرمان المپیک لندن

   به نقل از سایت دولت، وزیر ورزش و جوانان گفت:‌ هدیه ویژه دولت به مدال آوران المپیک لندن برای نشان طلا، نقره و برنز به ترتیب ۲۰۰ ، ۱۵۰ و ۱۰۰ سکه خواهد بود.

عباسی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران افزود: برای الهه احمدی نیز یک دستگاه اتومبیل به عنوان جایزه ویژه در نظر گرفته ایم.

وی روحیه کاروان المپیکی ایران را بسیار مطلوب توصیف کرد و گفت: آنها با اعتماد به نفس قابل توجهی در این مسابقات ظاهر شدند. از نکات مثبت این دوره از المپیک این است که ما در گذشته درخصوص رشته کشتی، تکواندو و وزنه برداری امید داشتیم اما در این دوره در بخش تیراندازی، تنیس روی میز و بوکس نیز ورزشکاران ما خوب ظاهر شدند.

وی افزود: مقام ششمی خانم الهه احمدی و تلاش نوشاد عالمیان نیز موید همین مطلب است که ورزشکاران ما قوی تر ظاهر شدند. مهمترین دیدار کاروان ورزشکاران ایرانی هفته آینده خواهد بود که حتما خودم حضور خواهم یافت.

عباسی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه علت حضور نداشتن برخی مسئولان در زمان مسابقات ورزشکاران ما چه بوده است گفت: تا آنجا که می دانم مسئولان مربوط حضور خوبی داشته اند اما این موضوع را پیگیری خواهم کرد.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *