۲۷ واحد مرکز بسته بندی پای مرغ در سطح کشور وجود دارد

در هفته دامپزشکی با حضور دکتر دستور بخش فرآوری پای مرغ و کارخانه تبدیل ضایعات کشتارگاه صنعتی طیور سپیدان در شهرستان آمل افتتاح شد .

به گزارش ایانا بمناسبت هفته دامپزشکی بخش فرآوری پای مرغ و کارخانه تبدیل ضایعات کشتارگاه صنعتی طیور سپیدان آمل با حضور ریاست سازمان دامپزشکی کشور ، مهندس فرزانه معاونت برنامه ریزی استانداری مازندران و تنی چند از مدیران کل دستگاههای اجرای استان افتتاح شد .

در این مراسم  دکتر دستور به توان و پتانسیل استان در بخش تولید فرآورده های خام دامی اشاره کرد و اظهار داشت : استان مازندران با دارا بودن ظرفیت های بالا در بخش پرورش طیور بخش قابل توجهی از مرغ کشور را تامین می نماید .

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در حال حاضر نیاز روز جامعه به محصولات دارای استاندارد های صادراتی بیش از قبل می باشد اظهار امیدواری نمود که به زودی شاهد این خواهیم بود که زنجیره کامل مرغ از مرحله تولید تا زمان استفاده مصرف کننده بگونه ای باشد که کاملاً مطابق با استانداردهای بین المللی جهت امر صادرات باشد .

دستور تعداد واحدهای مراکز بسته بندی پای مرغ در کشوررا ۲۷ واحد اعلام کرد .

دام و طیور

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. قادرر محمدی گفت:

    با سلام تا بیاد این قرار داد بهداشتی با چین امضا بشه کل واحد های فراوری پای مرغ ورشکست شددن

  2. مجتبی بهمنی فر مدیر کارخانه فراوری پا وپنجه مرغ گفت:

    باتشکر از مسیولان عزیز منم بعنوان یک واحد تولید وفراوری پاوپنجه مرغ اآنهم در یکی از استانهای محروم کشور وشهرستان کوهدشت تمنا دارم از خورد شدن ونابود شدن در زیر بار سنگین تولید نجات داده وبا کمک به من از این فاجعه نابودی جلوگیری نمایید بهمنی مدیر کارخانه فراوری پا وپنجه مرغ….٠٩٣٩۶۵٢٧٩٩٣

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ