۳ تندیس زرین جشنواره ستاره‌های فناوری به بانک اقتصاد نوین رسید

۱۲م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

۳ تندیس زرین جشنواره ستاره‌های فناوری به بانک اقتصاد نوین رسید | چاپ |
شنبه ۱۲ اسفند ساعت ۱۴:۳۳

بینا- “اقتصادنوین”؛ سه تندیس زرین جشنواره ستاره‌های فناوری را دریافت کردبانک اقتصادنوین در چهارمین جشنواره ستاره‌های فناوری در سه بخش حائز کسب رتبه برتر و تندیس زرین گردید.
به گزارش بینا، این بانک در چهارمین جشنواره ستاره‌های فناوری در دو بخش “محبوبیت” و «نوآوری» در حوزه بانکداری و تجارت الکترونیک حائز ستاره فناوری گردید که ستاره‌های زرین این بخش به بانک اقتصادنوین اهدا شد، ضمن اینکه بانک اقتصادنوین در بخش “استمرار” نیز حائز کسب عنوان برگزیده از دبیرخانه این جشواره گردید.
بانک اقتصادنوین برای سه سال متوالی حائز رتبه برتر از جشنواره ستاره‌های فناوری گردیده است. لازم به ذکر است تندیس بخش نوآوری چهارمین جشنواره ستاره‌های فناوری به دلیل معرفی خدمت “اینترنت بانک همراه” WAP به بانک اقتصادنوین اهدا شد.
عملکرد مطلوب بانک اقتصادنوین در حوزه ارایه خدمات بانکداری الکترونیک سبب شده که این بانک در سال جاری علاوه بر کسب عنوان برگزیده در چهارمین جشنواره ستاره های فناوری در ششمین کنفرانس و نمایشگاه ملی بانکداری الکترونیکی و جایزه “مرحوم نوربخش” را در دومین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت را که توسط پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد به عنوان بارنک برتر معرفی گردد.
چهارمین جشنواره ستاره‌های نهم اسفند ماه با حضور کارشناسان، صاحب نظران و فعالان حوزه فناوری اطلاعات در تهران برگزار شد.


RSS
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ