۳۰ تماشاگر دربی بازداشت شدند

۳۰م دیماه ،

فرمانده یگان ویژه تهران از دستگیری بیش از ۳۰ تماشاگر دربی خبر داد و گفت: عاملان پرتاب ترقه به داخل زمین و سودجویانی که اقدام به ایجاد بازار سیاه کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

خبرگزاری مهر: فرمانده یگان ویژه تهران از دستگیری بیش از ۳۰ تماشاگر دربی خبر داد و گفت: عاملان پرتاب ترقه به داخل زمین و سودجویانی که اقدام به ایجاد بازار سیاه کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ حسن عرب سرخی اظهار داشت: روز قبل همزمان با برگزاری دربی ۷۶ در استادیوم آزادی بیش از ۳۰ تماشاگر متخلف از سوی ماموران دستگیر شدند. همزمان با ورود تماشاگران ۳ نفر که مواد محترقه با خود حمل می کردند در گیتهای بازرسی شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: ۳ سارق نیز که قصد سرقت اموال تماشاگران را داشتند از سوی ماموران شناسایی و دستگیر شدند. این در حالی بود که سه نفر نیز به جرم نزاع در محوطه خارجی استادیوم دستگیر شده و تحویل قاضی حاضر در ورزشگاه شدند.

فرمانده یگان ویژه تهران در خصوص پرتاب دو ترقه به داخل زمین بازی گفت: دو ترقه در حین بازی از سوی تماشاگران پرسپولیس به داخل زمین پرتاپ شد که بلافاصله دو تماشاگر پرتاب کننده از سوی ماموران شناسایی و دستگیر شدند. این پرتاپها سبب واکنش تماشاگران شد که با اقدام به موقع سرمربی آبی ها تماشاگران این تیم سکوت کردند.

عرب با اعلام اینکه بازار سیاه بلیت در دربی ۷۶ بسیار کم بود از شناسایی دو فروشنده بلیت در بازار سیاه خبر داد و افزود: ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه بیش از ۱۰۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حاضر شده بودند و پارکینگهای ورزشگاه نیز تا ۹۰ درصد اشغال شده بود. البته ماموران یگان ویژه تنها ۱۰۰ صندلی سکوها را برای ایجاد فاصله خالی گذاشته بودند.

وی ضمن تشکر ویژه از تماشاگران دو تیم تاکید کرد: ساعتی قبل از بازی باردیگر با لیدرها جلسه ای برگزار کردیم و آنها را در خصوص بازی و جلوگیری از دادن شعارهای انحرافی توجیه کردیم.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *