۳۳۰۰ ایرانی در زندان‌های خارج از کشور

۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

وزیر امور خارجه گفت: هم اکنون نزدیک به ۳۳۰۰ زندانی به طور متوسط در زندان های خارج از کشور می باشند و سالیانه ۷۰۰ زندانی را آزاد می کنیم که بیشتر بخاطر اقدامات غیر قانونی در زندان به سر می برند اما تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مربوط به آنها انجام خواهیم داد.

خبرگزاری مهر: وزیر امور خارجه گفت: هم اکنون نزدیک به ۳۳۰۰ زندانی به طور متوسط در زندان های خارج از کشور می باشند و سالیانه ۷۰۰ زندانی را آزاد می کنیم که بیشتر بخاطر اقدامات غیر قانونی در زندان به سر می برند اما تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مربوط به آنها انجام خواهیم داد.

 علی اکبر صالحی دربارهٔ اقدامات این وزارتخانه برای حل مشکلات ایرانیان زندانی در خارج از کشور و تسریع در روند آزادی آنها اظهار داشت: یکی از کارهای ما پیگیری امور مربوط به آزادی زندانیان ایرانی در خارج از کشور است و در تلاش هستیم تا بتوانیم هر چه زودتر مشکلات این اشخاص را حل کنیم.

وی در عین حال تصریح کرد: هم اکنون نزدیک به ۳۳۰۰ زندانی به طور متوسط در زندان های خارج از کشور می باشند و سالیانه ۷۰۰ زندانی را آزاد می کنیم که بیشتر بخاطر اقدامات غیر قانونی در زندان به سر می برند اما تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مربوط به آنها انجام خواهیم داد.

صالحی خاطر نشان کرد: البته با آزاد شدن تعدادی از ایرانیان زندانی در خارج از کشور متاسفانه عده دیگری جایگزین آنها می شوند و به همین سبب روند آزادسازی قدری کند و به تاخیر می افتد اما ما به طور مرتب مشغول پیگیری امور مربوط به آنها هستیم.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *