۵مصدوم درتمرین استقلال و سکوت پزشک!

به گزارش روز شنبه ایرنا، تمرین تیم فوتبال از ساعت ۱۹ روز شنبه در کمپ زنده یاد ناصر حجازی با حضور ۱۰۰ هوادار برگزار شد.

در ابتدای تمرین امروز امیرقلعه نویی بازیکنان را دورهم جمع کرده وبرای دقایقی با آنها گفت و گو کرد و سپس بازیکنان زیر نظر امیر حاج قاسم بدن های خود را گرم کرده و در مرحله بعد آقا وسط را در دستور کار خود قرار دارند.

میثم حسینی مدافع استقلال پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت در تمرین حضور یافت اما همانند خسرو حیدری، مجتبی جباری و میلاد میداودی دور زمین دوید.

میداودی و حیدری به دلیل مصدومیت جزیی در دیدار با سایپا از تمرینات گروهی محروم شدند.

چهار دروازه بان تیم فوتبال استقلال نیز زیر نظر حمید بابازاده مربی دروازه بانان این تیم به تمرین اختصاصی پرداختند.

بازیکنان پس از انجام کار های تاکتیکی در نصف زمین فوتبال بازی کردند.به درخواست سید علی موسوی هوادار معلول استقلال توپی با امضا کادرفنی و بازیکنان به او اهدا شد.

پ‍ژمان منتظری وسیاوش اکبرپوربه دلیل مصدومیت در تمرین امروز حضور نداشتند این در حالی است که تعداد مصدومان استقلال و افرادی که با تیم تمرین نکردند به چهار نفر که پ‍ژمان منتظری، میلاد میداودی، خسرو حیدری، سیاوش اکبرپور آنها تشکیل می دهد رسیده و همچنین میثم حسینی نیز امروز توانست پس از مدت هاتمرینات اختصاصی را آغاز کند.

کادر پزشکی استقلال از اظهار نظر در خصوص مصدومان این تیم خودداری کرد.

ستوده پزشک تیم فوتبال استقلال در پاسخ به خبرنگار ایرنا، در مورد مصدومان این تیم تنهابه این جمله اکتفا کرد که وضعیت مصدومان را از روابط عمومی باشگاه بپرسید.

این در حالی است که امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال در بازی های المپیک لندن حضور دارد و به نظر می رسد تنها فردی که اجازه اظهار نظر در خصوص مصدومان این باشگاه را دارد، نوروزی می باشد.

پیش از این نیز هنگامی که خبرنگار ایرنا، از کادر پزشکی تیم استقلال و ستوده وضعیت مصدومان را جویا شده بود،پزشک تیم استقلال اظهارنظر در این خصوص را به نوروزی واگذار کرده بود.

به نظر می رسد پ‍ژمان منتظری نتواند در دیدار استقلال مقابل ذوب آهن در ترکیب این تیم حضور داشته باشد اما سایر بازیکنان در ترکیب این تیم حضور داشته باشند.

ورزشی **۹۱۱۸**۱۵۹۰

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۲۵۰۶۹۷


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *