۷ دروغ مشهوری که زنان به مادر شوهرهای خود می گویند

۱۸اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

آیا زنان به مادر شوهر های خود دروغ می گویند؟ بعضی معتقدند که : آری، زنان چنین می کنند؛ زیرا برای حفظ آرامش در محیط خانوادگی، این کار را لازم می یابند. طبق این نظر، هفت دروغ مشهور زنان به مادر شوهرهایشان از این قرار است:

آیا زنان به مادر شوهر های خود دروغ می گویند؟

به گزارش روزگارنو، بعضی معتقدند که : آری، زنان چنین می کنند؛ زیرا برای حفظ آرامش در محیط خانوادگی، این کار را لازم می یابند. طبق این نظر، هفت دروغ مشهور زنان به مادر شوهرهایشان از این قرار است:

۱- «پسرت گفته». این دروغ را معمولا زمانی زنان می کویند که کاری را انجام داده اند اما نمی توانند مادر شوهر خود را بر درستی اش قانع کنند. به طور مثال، برای آرایش پول بسیاری داده اند، اما مادر شوهر این کار را ولخرجی می داند.

۲-«هدیه شما را دوست دارم». بعضی وقت ها مادر شوهرها با دغدغه از همسر خود می پرسند: چرا از فلان کادویی که برایت خریده ام استفاده نمی کنی. زن با پنهان کردن بی علاقگی خود به این هدیه می گوید: چون دوسش دارم، می خوام برا یادگاری نگهش دارم.

۳-«من آنچه را که شما انجام می دهید، دوست دارم ». معمولا، مقصود زنان برعکس است؛ اما این گفتن این حرف را روشی می دانند برای نزدیک شدن بیشتر به طرف مقابل؛ یعنی مادر شوهر.

۴-«خودم بلدم». معمولا زنان وقتی این حرف را می زنند که بخواهند از دخالت مادر شوهر در کارشان جلوگیری کنند.

۵- «مامانم این طوری انجامش می داد». در اختلاف نظرهای بی پایان زن و مادر شوهر، معمولا زن این طوری حرف خودش را اعتبار می بخشد.

۶- « شما بسیار خوب با بچه ها رفتار می کنید». این دروغ را زن  وقتی می گوید که می خواهد مدتی از دست بچه راحت شود و آنها را به مادر شوهر بسپارد.

۷-« ببخشید بسیار گرفتار بودم». این دروغ در پاسخ این پرسش مادر شوهر است که: عزیزم چرا سر نمی زنی؛ یا چرا دیر احوال ما رو می پرسی.


نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *