۸۰۰ هزار معلول فاقد بیمه مکمل هستند/دوماه از اتمام مهلت بیمه تکمیلی معلولان گذشته است

ممتاز نیوز: رئیس انجمن جامعه معلولان کشور گفت: با بیان اینکه هنوز کارت بیمه مکمل معلولان به دست آن ها نرسیده است، گفت: ۸۰۰ هزار معلول در کشور فاقد بیمه مکمل هستند.
علی همت محمودنژاد در گفت و گو با پانا، با بیان اینکه هنوز کارت بیمه مکمل معلولان به دست آن ها نرسیده است، گفت: مهلت بیمه تکمیلی معلولان بیش از دو ماه است که به پایان رسیده اما در این مدت هنوز کارت بیمه مکمل ندارند و این کارت به دست این افراد نرسیده است.
وی با بیان اینکه اکثر معلولان به دریافت برخی خدمات درمانی توسط بیمه تکمیلی نیازمند هستند، گفت: عدم تمدید قرارداد این بیمه باعث به وجود آمدن مشکل برای این دسته از افراد خواهد شد.
محمودنژاد خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از معلولان حتی بیمه پایه نیستند که از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست می کنیم که به تأمین این نوع بیمه معلولان اهتمام ورزد.
به گزارش پانا، همچنین یحیی سخنگویی- معاون توانبخشی سازمان بهزیستی نیز با اشاره به اینکه ۹ میلیارد تومان به بیمه تکمیلی معلولان اختصاص یافته است، گفت: بزودی تکلیف بیمه تکمیلی معلولان مشخص و اجرایی می شود.
وی اضافه کرد: مدتی است مهلت قرار داد بیمه تکمیلی معلولان به اتمام رسیده و طی این مدت در حال رایزنی با بیمه ها و تصمیم گیری در این خصوص هستیم.
 

منبع: ممتاز نیوز

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
 1. موسی عطایی گفت:

  والا پسر من که معلول جسمی حرکتی هست حتی بیمه تامین اجتماعی هم نداره چه برسه به بیمه تکمیلی ، الان شش سال هست هر روز بالای ۲۰۰هزار تومان هزینه فیزیوتراپی و کاردرمانی و … پرداخت میکنم . هیچ سازمانی حتی بهزیستی هم هیچ گونه حمایتی نداره، توی این شش سال فقط بهزیستی هزینه ده جلسه فیزیوتراپی پرداخت کرد

 2. سید علی اکبر حسینی گفت:

  سلامی با دل خسته و پر درد خدمت همه
  مسولین گرامی ما معلولین را دریابید تا دعای خیرمان بدرقه راهتان شود!
  شک نکنید که ما اسباب امتحان شماها در دنیا بوده و پاداش خدمت به ما سلامتی دنیا ورستگاری آخرت است.
  سالم باشید و عاقبت به خیر شوید. آمین /

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *